Pamokų tvarkaraščiai
Mokymosi forma – grupinė.
Mokymosi būdas – dieninis.
ATSISIŲSTI: pamokų tvarkaraštis 2018-2019
Sav. D. | pam. | |||||||||||
5-6 | 7 | 8a | 8b | 9a | 9dj | 10a | 10dj | 11-12 | 11nt | 12nt | ||
I | 1 | anglų k. | lietuvių k. | lietuvių k. | istorija | biologija | fizika | matematika | vokiečių k. | |||
2 | matematika | istorija | matematika | lietuvių k. | chemija | verslo vad. | anglų k. | lietuvių k. | fizika | biologija | ||
3 | istorija | matematika | chemija | matematika | anglų k. | fizika | lietuvių k. | rusų k. | lietuvių k. | inform. tech. | ||
4 | dailė | fizika | anglų k. | ekonomika | lietuvių k. | lietuvių k. | rusų k. | inform. tech. | lietuvių k. | matematika | ||
5 | lietuvių k. | anglų k. | kūno kult. | fizika | biologija | rusų k. | matematika | dailė | istorija | vokiečių k. | ||
6(1) | dailė | muzika | lietuvių k. | inform. tech. | vokiečių k. | kūno kult. | rusų k. | |||||
7(2) | muzika | lietuvių k. | rusų k. | |||||||||
8(3) | anglų k. | |||||||||||
9(4) | biologija | |||||||||||
10(5) | matematika | |||||||||||
11(6) | matematika | |||||||||||
II | 1 | lietuvių k. | biologija | verslo vad. | anglų k. | lietuvių k. | dorinis ugd. | istorija | lietuvių k. | matematika | geografija | |
2 | gamta ir žm. | matematika | lietuvių k. | geografija | matematika | istorija | lietuvių k. | dorinis ugd. | vokiečių k. | verslo vad. | ||
3 | matematika | geografija | istorija | dorinis ugd. | vokiečių k. | matematika | biologija | rusų k. | inform. tech. | dailė | ||
4 | anglų k. | lietuvių k. | matematika | biologija | ekonomika | rusų k. | vokiečių k. | geografija | dailė | anglų k. | ||
5 | kūno kult. | technolog. | anglų k. | žurnalistika | rusų k. | lietuvių k. | dorinis ugd. | anglų k. | verslo vad. | matematika | ||
6(1) | muzika | kūno kult. | rusų k. | lietuvių k. | žurnalistika | anglų k. | lietuvių k. | anglų k. | matematika | |||
7(2) | muzika | kūno kult. | matematika | rusų k. | ||||||||
8(3) | istorija | |||||||||||
9(4) | dorinis ugd. | |||||||||||
10(5) | verslo vad. | |||||||||||
11(6) | geografija | |||||||||||
III | 1 | dorinis ugd. | lietuvių k. | biologija | lietuvių k. | geografija | piliet. pagr. | chemija | matematika | lietuvių k. | ||
2 | matematika | istorija | lietuvių k. | geografija | anglų k. | lietuvių k. | matematika | lietuvių k. | dorinis ugd. | |||
3 | anglų k. | dorinis ugd. | geografija | lietuvių k. | technolog. | istorija | kūno kult. | matematika | rusų k. | |||
4 | kūno kult. | rusų k. | matematika | istorija | dorinis ugd. | lietuvių k. | inform. tech. | anglų k. | geografija | vokiečių k. | ||
5 | technolog. | kūno kult. | dorinis ugd. | žurnalistika | lietuvių k. | matematika | rusų k. | anglų k. | ||||
6(1) | technolog. | rusų k. | kūno kult. | lietuvių k. | muzika | matematika | inform. tech. | anglų k. | dorinis ugd. | |||
7(2) | kūno k./rusų | žurnalistika | lietuvių k. | muzika | dailė | |||||||
8(3) | geografija | |||||||||||
9(4) | inform. tech. | |||||||||||
10(5) | žurnalistika | |||||||||||
11(6) | rusų k. | |||||||||||
IV | 1 | geografija | matematika | anglų k. | matematika | fizika | lietuvių k. | chemija | biologija | lietuvių k. | istorija | |
2 | matematika | biologija | lietuvių k. | chemija | geografija | piliet. pagr. | lietuvių k. | lietuvių k. | matematika | fizika | ||
3 | gamta ir žm. | fizika | geografija | lietuvių k. | istorija | chemija | anglų k. | matematika | vokiečių k. | kūno kult. | ||
4 | lietuvių k. | anglų k. | chemija | piliet. pagr. | inform. tech. | fizika | matematika | kūno kult. | biologija | lietuvių k. | ||
5 | inform. tech. | lietuvių k. | matematika | biologija | anglų k. | technolog. | lietuvių k. | |||||
6(1) | inform. tech. | dailė | matematika | anglų k. | kūno kult. | muzika | ||||||
7(2) | inform. tech. | kūno kult. | dailė | muzika | ||||||||
8(3) | dailė | |||||||||||
9(4) | dizainas | |||||||||||
10(5) | anglų k. | |||||||||||
11(6) | anglų k. | |||||||||||
V | 1 | istorija | lietuvių k. | lietuvių k. | anglų k. | matematika | verslo vad. | geografija | fizika | chemija | vokiečių k. | |
2 | geografija | matematika | fizika | chemija | dailė | anglų k. | lietuvių k. | istorija | matematika | lietuvių k. | ||
3 | lietuvių k. | geografija | istorija | rusų k. | kūno kult. | chemija | dailė | verslo vad. | lietuvių k. | matematika | ||
4 | lietuvių k. | anglų k. | dizainas | fizika | lietuvių k. | matematika | rusų k. | kūno kult. | anglų k. | |||
5 | žm. s./rusų | kūno kult. | verslo vad. | matematika | anglų k. | chemija | ||||||
6(1) | istorija | matematika | anglų k. | muzika | rusų k. | |||||||
7(2) | kūno kult. | rusų k. | muzika | |||||||||
8(3) | matematika | |||||||||||
9(4) | fizika | |||||||||||
10(5) | chemija | |||||||||||
11(6) | chemija | |||||||||||
Pastaba: trečiadienį 7 pamoka – vokiečių k. 5-10 jaunimo klasių mokiniams
Mokymosi forma – grupinė.
Mokymosi būdas – neakivaizdinis.
Mokymosi pamaina – 2 vakarų.
ANTRADIENIS
Eil. Nr. | Laikas | I savaitė | II savaitė | III savaitė | IV savaitė |
1. | 16.30 – 17.15 | Biologija
(S. Muchaitė) Fizika Chemija (E. Savickaitė) |
Biologija
(S. Muchaitė) Fizika Chemija (E. Savickaitė) |
Biologija
(S. Muchaitė) Fizika Chemija (E. Savickaitė) |
Biologija
(S. Muchaitė) Fizika Chemija (E. Savickaitė) |
2. | 17.25 – 18.05 | Istorija
(D. Sabaliauskienė) Geografija |
Istorija
(D. Sabaliauskienė) Geografija |
Istorija
(D. Sabaliauskienė) Geografija |
Istorija
(D. Sabaliauskienė) Geografija |
3. | 18.15 – 19.00 | Lietuvių k.
(R. Bereišienė) |
Lietuvių k.
(R. Bereišienė) |
Lietuvių k.
(R. Bereišienė) |
Lietuvių k.
(R. Bereišienė) |
4. | 19.30 –20.15 | Lietuvių k.
(R. Bereišienė) |
Lietuvių k.
(R. Bereišienė) |
Lietuvių k.
(R. Bereišienė) |
Lietuvių k.
(R. Bereišienė) |
TREČIADIENIS
Eil.
Nr. |
Laikas | I savaitė | II savaitė | III savaitė | IV savaitė |
1. | 16.30 –17.15 | Anglų k.
(I. Zaikinienė) Rusų k. (T. Puzinova) Vokiečių k. (R. Bereišienė) |
Anglų k.
(I. Zaikinienė) Rusų k. (T. Puzinova) Vokiečių k. (R. Bereišienė) |
Anglų k.
(I. Zaikinienė) Rusų k. (T. Puzinova) Vokiečių k. (R. Bereišienė) |
Anglų k.
(I. Zaikinienė) Rusų k. (T. Puzinova) Vokiečių k. (R. Bereišienė) |
2. | 17.25 –18.05 | Matematika
(I. Gečienė) |
Matematika
(I. Gečienė) |
Matematika
(I. Gečienė) |
Matematika
(I. Gečienė) |
3. | 18.15 –19.00 | Matematika
(I. Gečienė) |
Matematika
(I. Gečienė) |
Matematika
(I. Gečienė) |
Matematika
(I. Gečienė) |
4. | 19.30 –20.15 | Verslas ir vadyba
(S. Čerškienė) Dailė (L. Marcinkevičiūtė) |
Verslas ir vadyba
(S. Čerškienė) Dailė (L. Marcinkevičiūtė) |
Verslas ir vadyba (S. Čerškienė)Dailė(L. Marcinkevičiūtė) |
Dorinis
(S. Žilinskaitė) |
5. | 20.20 –21.05 | Informacinės technologijos
(A. Martinkevičienė) |
Kūno k.
(A. Masys) |
———————————————————————————–
Mokymosi forma – grupinė.
Mokymosi būdas – neakivaizdinis.
ŠEŠTADIENIS (GRUODIS)
Klasės III–IV
ŠEŠTADIENIS
Eil. Nr. | Laikas | Gruodžio 1 d. | Gruodžio 8 d. | Gruodžio 15d. | Gruodžio 22 d. |
1. | 8.30 – 9.15 | Lietuvių k. | Lietuvių k. | Matematika | Matematika |
2. | 9.25 – 10.10 | Lietuvių k. | Lietuvių k. | Matematika | Matematika |
3. | 10.20 – 11.05 | Lietuvių k. | Lietuvių k. | Matematika | Matematika |
4. | 11.35 – 12.20 | Lietuvių k. | Lietuvių k. | Matematika | Matematika |
5. | 12.30 – 13.15 | Istorija/Geografija | Istorija/Geografija | Istorija/Geografija | Biologija |
6. | 13.25 – 14.10 | Istorija/Geografija | Istorija/Geografija | Istorija/Geografija | Biologija |
7. | 14.20 – 15.05 | Istorija/Geografija | Istorija/Geografija | Istorija/Geografija | Biologija |