Grupinio neakivaizdinio pamokų tvarkaraštis (SAUSIS)

Mokymosi forma – grupinė.
Mokymosi būdas – neakivaizdinis. 

ŠEŠTADIENIS (SAUSIS)

 

Eil. Nr. Laikas Sausio 5 d. Sausio 12 d. Sausio 19 d. Sausio 26 d.
1. 8.30 –9.15 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Matematika
2. 9.25 – 10.10 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Matematika
3. 10.20 – 11.05 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Matematika
4. 11.35 – 12.20 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Matematika
5. 12.30 – 13.15 Anglų k. Anglų k. Biologija Biologija
6. 13.25 – 14.10 Anglų k. Anglų k. Biologija Biologija
7. 14.20 – 15.05 Anglų k. Anglų k. Biologija Biologija

 

Jaunime, dėmesio!

Jau kuris laikas svarstoma sukurti platformą internete, kuri apjungtų jaunimui teikiamas paslaugas ir visą aktualią informaciją. Ar tokia platforma reikalinga? Būkite aktyvūs ir išsakykite savo nuomonę.
 
Visi 14-29 metų amžiaus Kauno miesto gyventojai kviečiami iki lapkričio 26 dienos atsakyti į trumpą apklausą: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXo9FifCv9-cbW5IWYxA5VqdXf7VEHKO8I5ElDrKMCZqc7Bw/viewform

ĮSKAITŲ TVARKARAŠTIS NUOTOLINIU BŪDU BESIMOKANTIEMS lapkričio mėn

Eil.

Nr.

Dalykas,
Mokytojas
Kabineto
numeris
 
Diena
 
Laikas
Įskaitų
Diena
laikas
Laikas
 
Diena
 
Laikas
1. Etika

S. Žilinskienė

11 27 8:30-16:00 28 8:30-16:00 29 8:30-16:00
2. Lietuvių kalba

R. Bereišienė

(11-12 klasė)

33 27 16:00-17:00 28 13:25-14:10 30 11:35-12:20
Lietuvių kalba

G. Krutkevičienė (5, 6, 7, 10 klasės)

9 27 14:40-15:05 29 13:25-14:10 30 13:25-14:10
Lietuvių kalba

A.Jačėnienė

(8-9 klasės)

30 26 12:30-13:15 27 12:30-13:15 28 11:35-12:20
3. Anglų k.

I. Zaikinienė

(11-12 klasės)

10/25 28

(10kab.)

14:20-15:05 28

(10kab.)

15:15-16:00 30

(25kab.)

15:15-16:00

 

Anglų k.

S. Lozanikovienė

(5-10 klasės)

10 27 9:25-10:10 29 16:30-17:15 30 10:20-11:05
4. Vokiečių k.

R. Bereišienė

  27 17:00-18:00      

 

5. Rusų k.

T. Puzinova

34 26 16:30-19:00 28 17:25-18:15 30 15:10-17:00
6. Matematika

I. Gečienė

24 26 18:00-19:00 27 18:15-19:00 28 16:30-17:15
7. Istorija

D. Sabaliauskienė

22 27 16:00-17:00 28 13:20-14:20 30 13:20-14:20
8. Geografija

J. Jankienė

(kabinetas tikslinamas) 27 16:00-17:00 28 14:00-15:00 29 14:00-15:00
9. Biologija

S. Muchaitė

25 27 15:00-16:00 29 15:15-17:00    

 

10. Fizika

S. Martinaitis

(kabinetas tikslinamas) 27 13:20-15:05 29 12:30-1505 30 13:25-15:15
11. Chemija

E. Savickaitė

26 26 8:30-11:00 28 8:30-13:00 30 13:00-16:00
12. Dailė/Dizainas

L. Marcinkevičiūtė

32 27 16:00-18:00 28 19:30-20:15 29 15:15-16:00

 

13. Verslas ir vadyba/

Ekonomika

S. Čerškienė

  26 10:10-11:30 27 12:30-16:30 30 9:15-10:20

11:05-12:30

14. IT

A. Martinkevičienė

35 27 14:10-15:05 28 15:45-16:30 29 16:00-16:45
15. Kūno kultūra

A. Masys

Salė 28 20:00-21:00 30 20:00-21:00  

Lapkričio mėnesio tvarkaraštis (grupinis neakivaizdinis)

ŠEŠTADIENIS

Eil. Nr. Laikas Lapkričio 3 d. Lapkričio 10 d. Lapkričio 17 d. Lapkričio 24 d.
1. 8.30 – 9.15 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Matematika
2. 9.25 – 10.10 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Matematika
3. 10.20 – 11.05 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Matematika
4. 11.35 – 12.20 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Matematika
5. 12.30 – 13.15 Anglų k. Istorija/Geografija Biologija Istorija/Geografija
6. 13.25 – 14.10 Anglų k. Istorija/Geografija Biologija Istorija/Geografija
7. 14.20 – 15.05 Anglų k. Istorija/Geografija Biologija Istorija/Geografija
8. 15.15 – 16.00 Anglų k. Etika Biologija Kūno kultūra