Šeštadienių mokymosi grafikas (Rugsėjis)

ŠEŠTADIENIS

Eil. Nr. Laikas Rugsėjo 5 d. Rugsėjo 12 d. Rugsėjo 19 d. Rugsėjo 26 d.
1. 8.30 – 9.15 Lietuvių k. Matematika Lietuvių k. Lietuvių k.
2. 9.20 – 10.05 Lietuvių k. Matematika Lietuvių k. Lietuvių k.
3. 10.10 – 10.55 Lietuvių k. Matematika Lietuvių k. Lietuvių k.
4. 11.00 – 11.45 Lietuvių k. Matematika Lietuvių k. Lietuvių k.
5. 12.15 – 13.00 Anglų k. Anglų k. Biologija-Fizika Istorija-Geografija
6. 13.05 – 13.50 Anglų k. Anglų k. Biologija-Fizika Istorija-Geografija
7. 13.55 – 14.40 Anglų k. Anglų k. Biologija-Fizika Istorija-Geografija

Pamokų tvarkaraštis

PAMOKŲ TVARKARAŠTIS (NUO 2020-09-01)
11 kab. 10 kab. 9 kab. 26 kab. 25 kab. 24 kab. 22 kab.
5-6 srautas 7 srautas 8 srautas 9 srautas 10 srautas 11 srautas 12 srautas
I 1 lietuvių k. anglų k. lietuvių k. biologija istorija matematika lietuvių k.
2 lietuvių k. anglų k. lietuvių k. biologija istorija matematika lietuvių k.
3 gamta ir žm. lietuvių k. istorija anglų k. lietuvių k. lietuvių k. matematika
4 gamta ir žm. lietuvių k. istorija anglų k. lietuvių k. lietuvių k. matematika
5 IT muzika fizinis ugd. dailė biologija istorija geografija
6 fizinis ugd. dailė muzika žurn./v.vad. fizinis ugd.
7 muzika technolog. žurn./v.vad.
5-6 srautas 7 srautas 8 srautas 9 srautas 10 srautas 11 srautas 12 srautas
II 1 matematika istorija matematika ekonomika matematika anglų k. vokiečių k.
2 matematika istorija matematika lietuvių k. matematika anglų k. vokiečių k.
3 istorija matematika biologija lietuvių k. geografija verslo vad. anglų k.
4 istorija matematika žurnalistika fizika chemija biologija anglų k.
5 rusų k. (6) fizinis ugd. verslo vad. fizika chemija IT biologija
6 rusų k. (6) fizinis ugd. dailė IT piliet. pagr. verslo vad.
7 dizainas muzika žurn./v.vad.
5-6 srautas 7 srautas 8 srautas 9 srautas 10 srautas 11 srautas 12 srautas
III 1 anglų k. lietuvių k. geografija matematika lietuvių k. chemija rusų k.
2 anglų k. lietuvių k. geografija matematika lietuvių k. dorinis ugd. anglų k.
3 lietuvių k. dorinis ugd. lietuvių k. anglų k. fizika rusų k. chemija
4 lietuvių k. biologija lietuvių k. dorinis ugd. fizika rusų k. dailė
5 geografija (6) biologija rusų k. žurn./dizain. dorinis ugd. fizinis ugd. fizika
6 geografija (6) rusų k. anglų k. žurn./dizain. fizinis ugd. fizika muzika
7 vokiečių k. rusų k. fizinis ugd. muzika IT
5-6 srautas 7 srautas 8 srautas 9 srautas 10 srautas 11 srautas 12 srautas
IV 1 žm. sauga (5) matematika anglų k. geografija rusų k. lietuvių k. matematika
2 dorinis ugd. matematika anglų k. geografija rusų k. lietuvių k. matematika
3 matematika rusų k. matematika lietuvių k. anglų k. matematika lietuvių k.
4 matematika IT matematika lietuvių k. anglų k. matematika lietuvių k.
5 technolog. fizika dorinis ugd. fizinis ugd. IT vokiečių k.
6 technolog. fizika IT fizinis ugd. muzika
7 fizinis ugd. fizinis ugd. žurn./dizain.
5-6 srautas 7 srautas 8 srautas 9 srautas 10 srautas 11 srautas 12 srautas
V 1 lietuvių k. anglų k. chemija istorija lietuvių k. geografija rusų k.
2 dailė lietuvių k. chemija istorija anglų k. vokiečių k. rusų k.
3 anglų k. geografija lietuvių k. chemija matematika vokiečių k. dorinis ugd.
4 fizinis ugd. geografija fizika chemija matematika dailė istorija
5 fizinis ugd. matematika dailė
6 vokiečių k.

Pamokų tvarkaraštis vakarinėms grupėms

Klasės III–IV

Mokymosi forma – grupinė. Mokymosi būdas – neakivaizdinis. Mokymosi pamaina – 2 vakarų.

ANTRADIENIS

Eil. Nr. Laikas I savaitė II savaitė III savaitė IV savaitė
1. 16.30 – 17.15 Biologija Biologija Biologija Biologija
2. 17.20 – 18.05 Istorija

Geografija

Istorija

Geografija

Istorija

Geografija

Istorija

Geografija

3. 18.10 – 18.55 Matematika Matematika Matematika Matematika
4. 19.25 – 20.10 Matematika Matematika Matematika Matematika
5. 20.15 – 21.00 Rusų k. Rusų k. Rusų k. Rusų k.

TREČIADIENIS

Eil.

Nr.

Laikas I savaitė II savaitė III savaitė IV savaitė
1. 16.30 – 17.15 Verslas ir vadyba

Dailė

Verslas ir vadyba

Dailė

Verslas ir vadyba

Dailė

Dorinis
2. 17.20 – 18.05 Lietuvių k. Lietuvių k. Lietuvių k. Lietuvių k.
3. 18.10 – 18.55 Lietuvių k. Lietuvių k. Lietuvių k. Lietuvių k.
4. 19.25 – 20.10 Anglų k. Anglų k. Anglų k. Anglų k.
5. 20.15 – 21.00 Informacinės technologijos   Fizinis ugd.

___________________________________