Jaunuolių fiesta „Šviečiam 2019“

Šių metų spalio 31 dieną, Elektrėnų profesinio mokymo centre vyko jaunimo fiesta „Šviečiam 2019“. Tai – antrus metus vykstantis renginys, kuris auga ir jau tampa tradicija, taip pritraukdamas vis didesnę auditoriją. Šiai metais fiesta subūrė jaunuolius iš: Anykščių, Kazlų Rudos, Prienų, Druskininkų, Elektrėnų ir, žinoma, Kauno miestų. Pastarąjį atstovavo mūsų, KSJMC (Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro) 8 atviros jaunimo erdvės nariai.
KSJMC atviros jaunimo erdvės kuratorius Adomas džiaugiasi galėdamas dalyvauti šiame renginyje, kurio metu užmegztos naujos draugystės bei glaudūs bendradarbiavimai tarp įstaigų dirbančiu su jaunimu visoje Lietuvoje.
Visi susirinkusieji ypatingai laukė susitikimo su dainininke Juste Arlauskaite ( Jazzu ). Dainininkė pasidalino savo biografija, gyvenimo sunkumus ir įkvėpimą, pasakojo, kaip metė mokslus, nes gyvenime turėjo kitą tikslą – dainuoti.

Diskusijos pabaigoje Jazzu kreipėsi į jaunimą ir linkėjo jiems nebijoti bandyti, mokėti mokytis iš savo klaidų, mokėti atsirinkti, kas svarbiausia ir būti žmogumi.

Vėliau susirinkęs jaunimas pasidalino į grupeles ir keliavo į įvairias veiklas: teatro-kūno kalbos, ekologijos, konstravimo ir programavimo, debatus bei sveikatos užsiėmimus. Pastarojo užsiėmimo metu jaunuoliai ne tik pasitikrino savo kūno masės rodiklius, bet ir aktyviai vieni kitiems atliko tailandietišką masažą, gaminosi bei ragavo sveikuolišką kokteilį.
„Šviečiam 2019“ renginio dalyviai buvo pakviesti skanių naktipiečių, o vėliau rinkosi į diskoteką, kur šoko, dainavo, bendravo.

Galima pasidžiaugti, jos po šio renginio užsimezgusios draugystės tęsiasi. Smagu, kad atvyko daug įvairaus jaunimo iš įvairių Lietuvos kampelių, nors neretai į profesines mokyklas, mokymo centrus ir ten besimokančius mokinius žiūrima skeptiškai, bet kaskart įrodoma, jog ir čia mokosi motyvuoti, kupini idėjų mokiniai, gebantys bendrauti ir bendradarbiauti.

Parašykite komentarą