Šeštadieninių pamokų tvarkaraštis (rugsėjis)

ŠEŠTADIENIS

 

Eil. Nr. Laikas Rugsėjo 4 d. Rugsėjo 11 d. Rugsėjo 18 d. Rugsėjo 25 d.
1. 8.30 – 9.15 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Lietuvių k.
2. 9.20 – 10.05 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Lietuvių k.
3. 10.10 – 10.55 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Lietuvių k.
4. 11.00 – 11.45 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Lietuvių k.
5. 12.15 – 13.00 Anglų k. Anglų k. Biologija Istorija-Geografija
6. 13.05 – 13.50 Anglų k. Anglų k. Biologija Istorija-Geografija
7. 13.55 – 14.40 Anglų k. Anglų k. Biologija Istorija-Geografija

Neakivaizdinių (2 vakarai per savaitę) tvarkaraštis

ANTRADIENIS

Eil. Nr. Laikas I savaitė II savaitė III savaitė IV savaitė
1. 16.30 – 17.15 Rusų k. Rusų k. Rusų k. Rusų k.
2. 17.20 – 18.05 Istorija

Geografija

Istorija

Geografija

 

Istorija

Geografija

 

Istorija

Geografija

 

3. 18.10 – 18.55 Matematika Matematika

 

Matematika

 

Matematika

 

4. 19.25 –

20.10

Matematika Matematika

 

Matematika

 

Matematika

 

5. 20.15

21.00

Biologija

Fizika

Biologija

Fizika

Biologija

Fizika

Biologija

 

TREČIADIENIS

Eil.

Nr.

Laikas I savaitė II savaitė III savaitė IV savaitė
1. 16.30

17.15

Verslas ir vadyba

Dailė

Verslas ir vadyba

Dailė

 

Verslas ir vadyba

Dailė

 

Dorinis

 

2. 17.20

– 18.05

Lietuvių k. Lietuvių k. Lietuvių k. Lietuvių k.
3. 18.10

– 18.55

Lietuvių k. Lietuvių k. Lietuvių k. Lietuvių k.
4. 19.25

20.10

Anglų k. Anglų k. Anglų k. Anglų k.
5. 20.15

21.00

Informacinės technologijos   Fizinis ugd.

PAMOKŲ TVARKARAŠTIS 2021-2022 m.m.

PAMOKŲ TVARKARAŠTIS 2021-2022 m.m.
5-6 7 8 Bendradarbiavimo gr. 9 Potencialių lyderių gr. 10 Indiv. pažangos gr. 11 12
I 1 lietuvių k. matematika matematika gegrafija lietuvių k. matematika anglų k. biologija rusų k. lietuvių k.
2 lietuvių k. matematika matematika biologija lietuvių k. matematika anglų k. rusų k. verslo vad. lietuvių k.
3 gamta ir žm. lietuvių k. verslo vad. matematika matematika lietuvių k. gegrafija anglų k. inform. Tech. rusų k.
4 inform. tech. lietuvių k. dailė matematika matematika lietuvių k. rusų k. anglų k. biologija verslo vad.
5 fizinis ugd. anglų k. gegrafija dailė žurnalistika verslo vad. biologija fizika fizinis ugd.
6 muzika biologija biologija fizinis ugd. fizika inform. tech. dailė
7 dailė muzika inform. tech. fizinis ugd. gegrafija
5-6 7 8 9 10 11 12
II 1 rusų k. istorija lietuvių k. verslo vad. anglų k. chemija lietuvių k. matematika lietuvių k. matematika
2 matematika rusų k. lietuvių k. istorija anglų k. ekonomika lietuvių k. matematika lietuvių k. matematika
3 matematika etika istorija lietuvių k. ekonomika anglų k. matematika lietuvių k. chemija inform. tech.
4 istorija fizika žurnalistika lietuvių k. biologija anglų k. matematika lietuvių k. dailė chemija
5 technologijos fizinis ugd. chemija etika inform. tech. biologija fizinis ugd. anglų k. matematika fizika
6 technologijos fizika chemija muzika istorija etika inform. tech. fizinis ugd. biologija
7 fizinis ugd. muzika dizainas žurnalistika
5-6 7 8 9 10 11 12
III 1 gamta ir žm. lietuvių k. anglų k. fizika chemija istorija lietuvių k. matematika anglų k. geografija
2 etika anglų k. lietuvių k. rusų k. geografija chemija fizika lietuvių k. matematika istorija
3 anglų k. dailė fizika lietuvių k. istorija biologija matematika chemija geografija anglų k.
4 lietuvių k. geografija inform. tech. anglų k. biologija lietuvių k. chemija istorija rusų k. dailė
5 geografija inform. tech. fizinis ugd. anglų k. rusų k. dailė istorija fizika etika
6 fizinis ugd. rusų k. etika fizinis ugd. žurnalistika verslo vad. muzika dailė
7 vokiečių k. vokiečių k. vokiečių k. vokiečių k. žurnalistika verslo vad. fizinis ugd. muzika
5-6 7 8 9 10 11 12
IV 1 rusų k. lietuvių k. anglų k. matematika lietuvių.k matematika istorija geografija lietuvių k. matematika
2 anglų k. lietuvių k. geografija matematika etika lietuvių k. pilietišk. pagr. matematika lietuvių k. matematika
3 matematika anglų k. lietuvių k. geografija matematika fizika lietuvių k. chemija etika anglų k.
4 matematika biologija lietuvių k. istorija fizika etika inform. tech. fizinis ugd. matematika rusų k.
5 fizinis ugd. technologijos rusų k. žurnalistika chemija anglų k. fizika etika
6 fizinis ugd. matematika muzika istorija fizinis ugd. dizainas žurnalistika
7 muzika fizinis ugd. dizainas žurnalistika
5-6 7 8 9 10 11 12
V 1 lietuvių k. matematika matematika anglų k. lietuvių k. geografija matematika pilietišk. pagr. anglų k.
2 žm.saug./geo matematika chemija fizika matematika rusų k. anglų k. lietuvių k. istorija lietuvių k.
3 istorija geografija anglų k. lietuvių k. dailė fizika chemija lietuvių k. anglų k. lietuvių k.
4 anglų k. technologijos istorija lietuvių k. geografija matematika lietuvių k. fizinis ugd. fizika rusų k.
5 lietuvių k. fizinis ugd. dizainas chemija anglų k. fizinis ugd. rusų k. istorija matematika
6 istorija fizinis ugd. dizainas vokiečių k. vokiečių k. vokiečių k. vokiečių k.
7 fizinis ugd.

III TRIMESTRO ĮSKAITŲ TVARKARAŠTIS NUOTOLINIU BŪDU BESIMOKANTIEMS 7-11 KLASIŲ MOKINIAMS

2021 M. BIRŽELIO (14-18 d.)

Eil.

Nr.

Dalykas,     Įskaitų laikas    
Mokytojas Diena Laikas Diena Laikas Diena Laikas
1. Etika

Santa Žilinskienė

14 13.25 – 14.10 15 13.25 – 14.10    
2. Lietuvių kalba

Rima Bereišienė

(11-12 klasės)

14 8. 30 – 9.15 15 8.30 – 9.15 16 17.10 – 17.55
  Lietuvių kalba

Gitana Krutkevičienė

(8, 10 klasės)

15 12.30 – 13.15 17 10.20 – 11.05 18 11.25 – 12.10
  Lietuvių kalba

Angelė Jačėnienė

(7, 9 klasės)

14 12.30 – 13.15 15 8.30 – 9.15 16 12.30 – 13.15

 

3. Anglų k.

Tatjana Puzinova

(9-12 klasės)

14 16.00-

17.00

15 15.00-

16.00

16 13.00-

14.00

  Anglų k.

Snieguolė Lozanikovienė

(7-8 klasės)

14 12.30 –

13.15

16 14.20 –

15.05

18 12.30 –

13.15

4. Vokiečių k.

Rima Bereišienė

14 9.25 – 10.10 15 9.25 – 10.10    
5. Rusų k.

Tatjana Puzinova

14 15.00-

16.00

15 16.00-

17.00

16 16.00-

17.00

6. Matematika

I. Gečienė

15 9.00 –

10.00

15

 

18.00-

19.00

17 15.00 – 16.00
7. Istorija

Danutė Sabaliauskienė

14

 

12.30-

13.15

15 14.00-

15.00

17 16.00-

17.00

8. Geografija

Jovita Jankienė

15 9.25-

10.10

16 10.20- 11.05 18 9.25-

10.10

9. Biologija

Oksana Sabatauskienė

(8-12 klasės)

14 13.15-14.15 15 13.15-14.15      16 13.15-14.15
  Biologija

Snieguolė Lozanikovienė

(7 klasė)

14 12.30 –

13.15

16 14.20 –

15.05

18 12.30 –

13.15

10. Fizika

Saulius Jonas Martinaitis

15 14.10 -15.00 16 14.10 -15.00 18 13.25 – 14.20
11. Chemija

Emilija Savickaitė

15

 

15.15-

16.00

16 09.25-

10.10

18 12.30-

13.15

12. Dailė/Dizainas

Ligita Marcinkevičiūtė

17 13.25- 14.10 18 11.25- 12.10 14 12.30- 13.15
13. Verslas ir vad./

Ekonomika

Sandra Čerškienė

14 13.25- 14.10 15 11.25- 12.10 16 15.00- 15.45
14. IT Aušra Martinkevičienė 14 15.15-

16.00

15 15.15-

16.00

16 15.15-

16.00

15. Fizinis ugdymas

Aurimas Masys

14 10:00-

12:00

16 10:00-

12:00

17 12:00-

14:00

 

_______________________

 

Papildomos konsultacijos abiturientams

 

Data Mokytojo vardas ir pavardė Mokomasis dalykas Konsultacijų laikas Konsultacijų skaičius
Birželio 1 d. I. Gečienė Matematika 12:00-13:30 2
I. Gečienė Matematika 14:00-14:45 1
I. Gečienė Matematika 17:00-17:45 1
R. Bereišienė Lietuvių k. 17:10-17:55 1
T. Puzinova Rusų k. 18:00-18:45 1
Birželio 2 d. R. Bereišienė Lietuvių k. 17:10-17:55 1
Birželio 3 d. R. Bereišienė Lietuvių k. 10:20-11:05 1
Birželio 4 d. D. Sabaliauskienė Istorija 14:20-15:05 1
R. Bereišienė Lietuvių k. 14:30-15:15 1
T. Puzinova Anglų k. 15:00-15:45 1
R. Bereišienė Lietuvių k. 15:20-16:05 1
Birželio 8 d. I. Gečienė Matematika 18:00-18:45 1
Iš viso 13

 

ŠEŠTADIENIAI (BIRŽELIS)

Klasė III

Mokymosi forma – grupinė. Mokymosi būdas – neakivaizdinis.

Eil. Nr. Laikas Birželio 5 d. Birželio 12 d. Birželio 19 d.
1. 8.30 – 9.15 Biologija – Fizika Matematika Lietuvių k.
2. 9.20 – 10.05 Biologija – Fizika Matematika Lietuvių k.
3. 10.10 – 10.55 Biologija – Fizika Anglų k. Lietuvių k.
4. 11.00 – 11.45 Biologija – Fizika Anglų k. Lietuvių k.
5. 12.15 – 13.00 Verslas ir vadyba Istorija – Geografija Fizinis ugd.
6. 13.05 – 13.50 Verslas ir vadyba Istorija – Geografija Etika
7. 13.55 – 14.40 Verslas ir vadyba    

 

Konsultacijos

Mokytojų konsultacijų, skirtų mokymosi praradimams kompensuoti, gegužės mėn. grafikas

Savaitės dienos Mokytojo vardas ir pavardė Mokomasis dalykas Konsultacijų laikas Konsultacijų skaičius per savaitę
Pirmadienis S. Lozanikovienė Anglų k. 12:30-13:15 1
J. Jankienė Geografija 13:25-14:10 1
N. Pakėnienė Matematika 15:15-16:00 1
Antradienis I. Gečienė

 

Matematika

 

17:00-17:45 2
18:00-18:45
A. Jačėnienė Lietuvių k. 12:30–13:15 1
S. Lozanikovienė Anglų k. 15:15-16:00 1
N. Pakėnienė Matematika 16:00-16:45 1
T. Puzinova Rusų k. 16:00-16:45 1
O. Sabatauskienė Biologija 16:15-17:00 1
Trečiadienis S. J. Martinaitis Matematika 13:00-13:45 1
S. Lozanikovienė Anglų k. 14:20-15:05 1
J. Jankienė Geografija 14:20-15:05 1
N. Pakėnienė Matematika 16:00-16:45 1
R. Bereišienė Lietuvių k. 17:10-17:55 1
Ketvirtadienis A. Jačėnienė Lietuvių k. 8:30-9:15 1
G. Krutkevičienė Lietuvių k. 15:15-16:00 1
N. Pakėnienė Matematika 14:20-15:05 1
D. Sabaliauskienė Istorija 14:20-15:05 1
Penktadienis S. J. Martinaitis Matematika 12:30-13:15 1
A. Jačėnienė Lietuvių k. 12:30-13:15 1
S. Lozanikovienė Anglų k. 12:30-13:15 2
13:25-14:10
G. Krutkevičienė Lietuvių k. 13:25-14:10 1
14:20-15:05 1
J. Butvilienė Matematika 13:25-14:10 1
Iš viso 26

 

ŠEŠTADIENIAI (GEGUŽĖ)

Klasės III–IV

Mokymosi forma – grupinė. Mokymosi būdas – neakivaizdinis.

 

ŠEŠTADIENIS

 

Eil. Nr.

Laikas

Gegužės 8 d.

Gegužės 15 d.

Gegužės 22 d. (tik III kl.)

Gegužės 29 d.

(tik III kl.)

1.

8.30 – 9.15

Lietuvių k.

Matematika

Lietuvių k.

Matematika

2.

9.20 – 10.05

Lietuvių k.

Matematika

Lietuvių k.

Matematika

3.

10.10 – 10.55

Lietuvių k.

Anglų k.

Lietuvių k.

Anglų k.

4.

11.00 – 11.45

Biologija-Fizika

Anglų k.

Lietuvių k.

Anglų k.

5.

12.15 – 13.00

Istorija-Geografija

Anglų k.

 

 

6.

13.05 – 13.50

Istorija-Geografija

Verslas ir vadyba

 

 

7.

13.55 – 14.40

Istorija-Geografija

Fizinis ugdymas