Darbuotojai

Klasių kuratoriai:

Eil. Nr. Vardas ir pavardė Kuruojamos klasės Telefono numeris Elektroninis paštas
1 Čižauskienė Agnė Suaugusiųjų 7, 8, 9, 10, 11, 12 8 687 43629 a.cizauskiene@ksjmc.lt
2 Samuolienė Lauksmina Jaunimo 9, 10 8 683 67115 l.samuoliene@ksjmc.lt
3 Žilinskienė Santa Jaunimo 5, 6, 7, 8 8 605 16080 s.zilinskiene@ksjmc.lt

Mokytojai:

Eil. Nr. Vardas ir Pavardė Pareigos/kategorija Elektroninis paštas
1 Bajorienė Monika Būrelio vadovas m.bajoriene@ksjmc.lt
2 Butvilienė Jonė Matematikos vyr. mokytoja j.butviliene@ksjmc.lt
3 Bereišienė Rima Lietuvių k. mokytoja metodininkė, vokiečių k. mokytoja r.bereisiene@ksjmc.lt
4 Čerškienė Sandra Verslo ir vadybos bei ekonomikos vyr. mokytoja s.cerskiene@ksjmc.lt
5 Gečienė Irena Matematikos  mokytoja metodininkė i.geciene@ksjmc.lt
6 Ianbekov Andrei Būrelio vadovas a.ianbekov@ksjmc.lt
7 Jačėnienė Angelė Lietuvių k. mokytoja a.jaceniene@ksjmc.lt
8 Jankienė Jovita Geografijos mokytoja, būrelio vadovė j.jankiene@ksjmc.lt
9 Jarmalavičius Andrius Būrelio vadovas andrius@ksjmc.lt
10 Jurkšaitė Birutė Būrelio vadovė b.jurksaite@ksjmc.lt
11 Krutkevičienė Gitana Lietuvių k. vyr. mokytoja g.krutkeviciene@ksjmc.lt
12 Lozanikovienė Snieguolė Anglų k. vyr. mokytoja, biologijos vyr. mokytoja s.lozanikoviene@ksjmc.lt
13 Marcinkevičiūtė Ligita Dailės mokytoja metodininkė, technologijų mokytoja l.marcinkeviciute@ksjmc.lt
14 Martinaitis Saulius Jonas Fizikos mokytojas, matematikos mokytojas s.martinaitis@ksjmc.lt
15 Martinkevičienė Aušra IT vyr. mokytoja a.martinkeviciene@ksjmc.lt
16 Masys Aurimas Fizinio ugdymo vyr. mokytojas a.masys@ksjmc.lt
17 Pakėnienė Nida Matematikos vyr. mokytoja n.pakeniene@ksjmc.lt
18 Petraška Gintaras Muzikos mokytojas g.petraska@ksjmc.lt
19 Sabaliauskienė Danutė Istorijos mokytoja metodininkė d.sabaliauskiene@ksjmc.lt
20 Sabaliauskis Adomas Fizinio ugdymo mokytojas a.sabaliauskis@ksjmc.lt
21 Sabatauskienė Oksana Biologijos vyr. mokytoja. o.sabatauskiene@ksjmc.lt
22 Savickaitė Emilija Chemijos vyr. mokytoja e.savickaite@ksjmc.lt
23 Tatjana Puzinova Rusų k. mokytoja, anglų k. vyr. mokytoja t.puzinova@ksjmc.lt
24 Žilinskienė Santa Etikos vyr. mokytoja s.zilinskiene@ksjmc.lt
25 Žukauskas Algimantas Būrelio vadovas a.zukauskas@ksjmc.lt

Specialistai:

Eil. Nr. Vardas ir pavardė Pareigos Elektroninis paštas
1 Jarmalavičius Andrius ITS administratorius andrius@ksjmc.lt
2 Vasiliauskas Tadas ITS administratorius t.vasiliauskas@ksjmc.lt
3 Kazakevičienė Aušra Laborantas a.kazakeviciene@ksjmc.lt
4 Šmulkštytė Jolita Raštvedys j.smulkstyte@ksjmc.lt
5 Volkaitė Loreta Administratorius l.volkaite@ksjmc.lt
6 Maslauskienė Vilma ITS administratorius v.maslauskiene@ksjmc.lt

Laisvos darbo vietos:

Šiuo metu laisvų darbo vietų nėra