Po mirties siela gali ir toliau gyventi kvantiniame lygyje

Mokslininkai jau seniai ieško atsakymo į be galo seną klausimą „Ar yra gyvenimas po mirties?“. Šiuo metu ekspertai teigia, kad nėra sąmonės mirties – tiesiog yra kūno mirtis. Nors mokslininkams vis dar nežinoma, kas tiksliai yra sąmonė, Arizonos universiteto mokslininkas Stuartas Hameroffas ir britų fizikas seras Rogeris Penroseas mano, kad tai tik informacija, saugoma kvantiniu lygmeniu. Jie teigia, kad baltyminės kilmės mikrovamzdeliai – žmogaus ląstelių struktūrinė sudedamoji dalis – turi kvantinę informaciją – informaciją, saugomą subatominiu lygmeniu.

Dr. Hameroff aiškina: „Sakykime, kad širdis nustoja plakti, kraujas nustoja tekėti, mikrovamzdeliai praranda savo kvantinę būseną. Kvantinė informacija per mikrovamzdelius nėra sunaikinta, ji negali būti sunaikinta, ji tiesiog pasiskirsto ir išsisklaido į visatą apskritai. Jei pacientas bus atgaivintas, ši kvantinė  informacija gali grįžti į mikrovamzdelius, o pacientas sako: „Aš turėjau beveik mirties patirtį.“ Jei jie nebus atgaivinti ir pacientas mirs, gali būti, kad ši kvantinė informacija gali egzistuoti ne kūne, galbūt neribotą laiką, kaip siela.

Mokslininkai iš žinomo Makso Planko fizikos instituto Miunchene sutiko ir teigia, kad fizinė visata, kurioje mes gyvename, yra tik mūsų suvokimas. Ką mes vertiname čia ir dabar, šiame pasaulyje, iš tikrųjų tai yra tik suprantamas materialus lygis. Už jo ribų yra begalinė tikrovė, kuri yra daug didesnė.

Kūnas miršta, bet dvasinis kvantinis laukas tęsiasi.  „Tokiu būdu aš esu nemirtingas.“

Tekstas: redakcijos info.

Informacija pateikta:

Parašykite komentarą