3-ioji vieta informacinių technologijų konkurse „Infomeistras – 2019“

Kovo 6d. Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos Pagrindinio ugdymo skyriuje vyko informacinių technologijų konkursas „Infomeistras – 2019“. Garbingą 3-ają vietą užėmė Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro mokiniai – Erika Lipskytė, Karolina Puodžiūkytė, Vidmantas Šiaudytis ir Žygimantas Mečinskas.
Šio konkurso tikslas ugdyti mokinių informacinių technologijų žinių taikymo gebėjimus, skatinti mokinių kūrybingumą ir meninę saviraišką, taikant informacines technologijas. Taip pat skatinti mokinius ir mokytojus patirti bendradarbiavimo sėkmę ir bendradarbiauti tarp mokyklų. Konkurse galėjo dalyvauti 7-8 kl. mokiniai. Iš anksto dalyviai žinojo tik tiek, kad reikės atlikti užduotis naudojantis Microsoft Word, Power Point, Paint programomis ir paieškos sistemomis. Tačiau tikslią konkurso užduotį mokiniai sužinojo tik konkurso dieną.
Konkurse „Infomeistras – 2019“ dalyvavo 3 mokyklos: Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Kauno „Nemuno“ mokykla-daugiafunkcis centras ir Kauno A. Puškino gimnazija. Vienoje komandoje turėjo būti 4 mokiniai. Konkurso užduotis buvo sukurti logotipą ir jį pristatyti. Mūsų mokiniai laimėjo 3-ąją vietą, o nuo 2-ios vietos atsiliko tik vienu tašku. Į konkursą mokinius lydėjo ir pasiruošti jiems padėjo informacinių technologijų mokytoja – Aušra Martinkevičienė.

Parašykite komentarą