Aironas Survila ir toliau tęsia įspūdingų pergalių sąrašą

Balandžio 7 d., Lenkijoje, Olecko mieste vyko tarptautinės taekwondo varžybos „Olecko Hidori Cup 2019“. Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro (toliau – KSJMC) taekwondo trenerio Aurimo Masio mokinys, nuolatinis konkursų laimėtojas – Aironas Survila varžybose ir vėl sužibėjo bei parodė puikią techniką. Sportininkas laimėjo keturias kovas ir tapo savo svorio kategorijos (-40 kg) nugalėtoju. Šioje kategorijoje dalyvavo 13 sportininkų, o Aironui teko kovoti su 3-imis stipriais varžovais.
Tiems, kuriems Airono vardas dar nežinomas, pravartu žinoti, jog tik prieš 5 metus taekwondo karjerą pradėjęs 10-etis ypač talentingas. Jo laimėjimų sąrašas ilgas: 1-oji vieta konkurse „Baltic Olympic Taekwondo Cup“, parsivežtas auksinis medalis iš Vokietijoje vykusios „Prezidento taurės“, o tarptautiniame taekwondo turnyre ,,Klaipėda open 2018“, kuriame dalyvavo 200 sportininkų iš įvairių šalių, Aironas savo svorio kategorijoje užėmė 1-ąją vietą ir teisėjų sprendimu buvo pripažintas geriausiu turnyro kovotoju. Jis pastovus tarptautinių konkursų bei turnyrų prizininkas, viena po kitos skina pergales ir savo laimėjimais džiugina trenerį.
Šiose varžybose sportininkui teko kovo trijose kovose, nors buvo numatytos keturios. Pirmoje kovoje Aironas susitiko su Lenkijos atstovu Bartolamiej Kareta. Lietuvos atstovas kovą nesunkiai laimėjo rezultatu 11:6. Kaip vėliau išaiškėjo ši kova buvo sudėtingiausia, siekiant užsibrėžto tikslo. Antroje kovoje, nuslūgus įtampai po pirmosios kovos, didelių kliūčių jau nebebuvo ir kovoje su Aleksander Ostaszewski Aironas laimėjo rezultatu 18:2. Pusfinalio kova, kuri truko vos 15 sekundžių, buvo sustabdyta pasiekus techninį nokautą. Po tokios situacijos pusfinalyje finalinė kova neįvyko. Priešininkas atsisakė dalyvauti, o Aironui atiteko pelnyta 1-oji vieta.
Treneris Aurimas, šių varžybų per daug nesureikšmina, kadangi šiuo metu didžiausią dėmesį skiria gruodžio mėnesį įvyksiančiam Europos taekwondo vaikų čempionatui: „Apibūdinant varžybų rezultatus esame patenkinti, bet čia vyksta tik eilinis pasiruošimas pagrindinėms varžyboms, kurios vyks gruodžio mėnesį. Taip pat artimiausiu metu laukia dar keturios rimtos varžybos, tai labai nesureikšminam šių varžybų. Vertinam jas kaip puikią treniruotę, siekiant aukštų tikslų“. Siekiant aukštų tikslų svarbu ne tik fizinis pasiruošimas, bet ir psichologinis, teigė treneris: „Džiugu, kad vyksta bendradarbiavimas su sporto psichologe Aiste Žemaityte, kuri dirba su elitiniais sportininkais. Ji padeda psichologiškai pasiruošti kovai. Aistė yra itin profesionali, ji dirba su tokiais sportininkais, kurie dalyvauja olimpinėse, pasaulio ir Europos varžybose“.
Džiaugiamės, kad KSJMC besitreniruojantys mokiniai pasiekia tokių aukštų rezultatų. Treneriui ir Aironui linkime didžiausios sėkmės pasirodant svarbiausioms varžyboms, gruodžio mėnesį!

Parašykite komentarą