Aplankėme ir Palangą

Kelionės tęsiasi, tad ankstų gruodžio rytą būrys Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro moksleivių išvyko į didžiausią Lietuvos kurortą – Palangą. Jau pats žodis „Palanga“ verčia prisiminti prabėgusias vasaros atostogas, saulėtas dienas, ošiančią jūrą bei smagiai praleistą laiką. O ką čia veikia žmonės žiemą?
Ieškoti atsakymo vykome į Palangoje įsikūrusį iliuzijų namą „Eureka“. Dalyvaudami edukacijoje „Pažink istoriją ir mokslą kitaip“ prisiminėme ne tik fizikos dėsnius, asimetriją, tačiau sužinojome 3D paveikslų bei senosios animacijos veikimo principus, stebėjome chemines, egzotermines reakcijas ir smagiai leidome laiką iliuzijų namo patalpose. Vėliau keliavome prie jūros, kur klausydamiesi bangų bei medžių ošimo žaidėme ir fotografavomės.

Palanga žiemą šalta ir vėjuota, tad ilgai neužtrukę prie jūros Meilės alėja patraukėme link Birutės parko. Smagiai keliaudami klausėmės istorijos mokytojos pasakojimo apie pagoniškoje šventykloje ugnį kūrenusią vaidilutę Birutę, grožėjomės didingais grafo Felikso Tiškevičiaus rūmais, žavėjomės skulptūra „Eglė, žalčių karalienė“, tvenkinyje plaukiojančiomis gulbėmis.
Sudalyvavę ekskursijoje po miestą, įgiję naujų žinių, praturtinę savo kultūrinį akiratį, tarsi kitomis akimis pamatėme Palangą – kurortą, kuriame smagu apsilankyti ir žiemą.
Straipsnį parengė: A. Jačėnienė

Parašykite komentarą