Atviros jaunimo erdvės nariai mėgavosi smagiu laiku Lazertrone

Nors pirmasis vasaros mėnuo dar tik įpusėjo, tačiau Kauno atviros jaunimo erdvės nariai jau spėjo sudalyvauti antroje, vasaros veiklų planuose numatytoje, išvykoje. Dvylika erdvės narių birželio 12 dieną praleido gan aktyviai ir smagiai – keliavo į jaunimo pamėgtą lazerių erdvę ,,Lazertroną“. Šis žaidimas su lazeriais itin populiarus tarp aktyvaus ir energingo laisvalaikio mėgėjų. Čia erdvės nariai galėjo realiai pritaikyti kompiuteriniuose žaidimuose praktikuojamus įgūdžius. Užsisegę liemenes su taikiniais, žaidimo dalyviai galėjo pasinerti į adrenalino kupiną žaidimą. Žaidime naudojami įrankiai – ginklai su infraraudonaisiais spinduliais. Pataikius į priešininko taikinį, ant galvos pritvirtintame lankelyje užsidega lemputė, identifikuojanti „pašautą“ žaidimo dalyvį.
Dvi valandas trukusi pramoga buvo pradedama jaunuolių supažindinimu su taisyklėmis, naudojamais ginklais, apsaugomis. Jaunuoliai buvo suskirstyti į dvi komandas. Abejose komandose dalyviai turėjo savo misijas, pagal kurias užėmė tam tikras pozicijas kovoje. Daugiausiai komandoms taškų uždirbęs jaunimas gavo koordinatoriaus Adomo paskatinimą. Stipriausiai pasirodę trys jaunuoliai buvo pakviesti dalyvauti atvirame darbe su jaunimu, atstovauti bei pristatyti Kauno atvirą jaunimo erdvę. Visi erdvės nariai iš lazerių erdvės grįžo prisipildę teigiamų emocijų, mat šios pramogos jie ilgai laukė.
Atviros jaunimo erdvės koordinatorius Adomas teigia, kad ši kelionė buvo planuojama siekiant skatinti jaunimo erdvės narių taisyklių laikymąsi, tinkamą elgesį bei motyvuotai pradėti vasarą. Konkrečiai Lazertronas pasirinktas todėl, kad tarp atviros jaunimo erdvės narių amžiaus grupės jis – itin populiari pramoga.
Kauno atvira jaunimo erdvė duris atvėrė nuo rugsėjo mėnesio. Čia renkasi jaunimas nuo 14 iki 29 metų. Kai kuriems erdvė tarsi antri namai. Erdvės nariai gali laiką leisti tiek pasyviai, tiek aktyviai. Aktyvūs nariai siekia akademinių žinių, o pasyvūs – smagiai praleisti laiką su bendraminčiais. Kiekvienas jaunuolis kviečiamas jungtis į Sandėlių g. 7, Kaune įsikūrusios Atviros jaunimo erdvės gretas ir savo laisvą laiką leisti kitaip. Dirbame kiekvieną darbo dieną nuo 12 iki 20 valandos, tad čia galėsite atvykti sau patogiu metu.

Parašykite komentarą