Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre surengtas vakaras skirtas muzikos ir dailės mokiniams

Balandž­­­­io 18 d., ketvirtadienį Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre skambėjo muzikos mokytojo Gintaro Petraškos mokinių balsai ir buvo eksponuoti dailės mokytojos Ligitos Marcinkevičiūtės mokinių darbai. Surengtame vakare dalyviai ne tik pristatė savo darbus, atliko pasirodymus, bet ir buvo apdovanoti įvairiomis padėkomis bei prizais.
Renginį pradėjo grupė „Leaders“, kuri atliko Dua Lipa dainą „New Rules“. Šią grupę sudaro netgi 13 atlikėjų: Rusnė Kaulėnaitė, Liepa Sendžikaitė, Karolina Lependinaitė, Karina Ivanickytė, Svetlana Dulkaitė, Saulė Grumodaitė, Dovydas Stanevičius, Geistė Sabaliauskaitė, Emilija Čekavičiūtė, Gabrielė Lukševičiūtė, Greta ­Rimdeikaitė, Gabija Bikulčiūtė ir Žaklina Židanavičiūtė. Savo soliniu pasirodymu sužavėjo ir Karina Ivanickytė, ji atliko Britney Spears dainą „Toxic“, o jai akompanavo Dovydas Stanevičius (kachonas) ir Edvinas Januška (gitara). Solistė Liepa Sendžikaitė pasirodė su Amy Winehouse kūriniu „Back to black“, atlikėjai akompanavo instrumentinė grupė: Vytautas Sakavičius (ritminė gitara), Vilija Bezumavičiūtė (bosinė gitara), Dovydas Stanevičius (fortepijonas), Edvinas Januška (solinė gitara) ir Gintaras Petraška (mušamieji). Na, o muzikinę renginio dalį užbaigė ir publiką sužavėjo Karinos Ivanickytės ir Karolinos Lependinaitės duetas, kuris atliko Lea Michelle dainą „Run to you“.

Renginio svečiai ir mokymo centro direktorius Tomas Lagūnavičius
Kitą renginio dalį buvo pristatomi dailės mokytojos Ligitos nuotolinio mokymosi mokinių darbai. Kadangi mokiniai mokosi nuotoliniu būdu, tad ir į renginį atvykti galėjo ne visi. Savo darbus pačios pristatė ir mokymo centrą atvyko dvi mokinės: Eva Mikalauskė (12 kl.) ir Eglė Belskienė (12 kl.). Jų darbai buvo skirti dailės mokykliniam brandos egzaminui. Kiti, pristatyti darbai buvo kurti projektui „Mano žvaigždė“ arba piešti, tapyti dailės akademijos užsiėmimų metu.
Už dideles pastangas dalyviai buvo apdovanoti. Muzikos mokytojas savo mokinius apdovanojo už tarptautinius pasiekimus ir iniciatyvą dalyvaujant įvairiuose projektuose. Atsižvelgiant į tai, kaip atlikėjai pasižymėjo muzikos akademijos užsiėmimų metų, jie gavo skirtingas 3 lygių dovanas. Be dovanų neliko nei vienas, mokytojas Gintaras nuoširdžiai dėkojo atlikėjams ir juos visus apdovanojo.
Dailės mokytoja pasveikino į renginį atvykusias merginas su sėkmingu pasirodymu egzamino metu bei padėkojo už jų darbą – merginos gavo padėkos diplomus. Na, o neatvykusiems dalyviams diplomai bus įteikti vėliau.

Dailės mokinių darbai
Po oficialiosios renginio dalies mokytojai, dalyviai, jų artimieji bei mokyklos svečiai galėjo pasivaišinti saldžiais užkandžiais, pasimėgauti kavos ar arbatos puodeliu. Na, o jaukiai užkandžiaujant visi galėjo geriau susipažinti, apžiūrėti eksponuojamus darbus bei pasidalinti ateities planais.
Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre veikia ne tik dailės ir muzikos akademijos, bet ir kiti užsiėmimai. Visą tvarkaraštį galite rasti čia: https://www.facebook.com/KSJMC.LT/photos/a.1241559839209719/2413606112005080/?type=3&theater
Na, o jeigu susidomėjote užsiėmimais ir norite registruotis, rašykite el. paštu: laisvalaikis@ksjmc.lt

Parašykite komentarą