Tarptautinis konkursas CHRISTMAS TALENT LEAGUE 2020

Nekantraujame pasigirti!

Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro muzikos mokytojas Gintaras Petraška ir vokalisčių būrys šiuos metus pradėjo įspūdingai. Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje įvyko tarptautinis vaikų ir jaunimo vokalo konkursas CHRISTMAS TALENT LEAGUE 2020. Renginys išties didelis, vyko tris dienas, buvo atvykę apie 200 dalyvių. Iš KSJMC Muzikos akademijos Muzikos studijos dalyvavo šaunus solisčių būrys: Deimantė Sadauskaitė, Karina Ivanickytė, Karolina Lependinaitė, Liepa Sendžikaitė, Greta Rimdeikaitė ir Bernadeta Valiulytė.

Konkurse CHRISTMAS TALENT LEAGUE 2020 debiutavo rugsėjį įkurtas vokalo ansamblis „Harmony“, kuris savo pasirodymais sužavėjo ir žiūrovus, ir komisijos narius. Ansamblio narės – Karina Ivanickytė, Karolina Lependinaitė, Liepa Sendžikaitė, Gabrielė Lukševičiūtė – buvo originalios kūrinių interpretacija, savo apranga, judesiu, – su džiugesiu pasakojo mokytojas Gintaras.
Paskutinę renginio dieną įvyko GALA koncertas ir buvo įteikti apdovanojimai. Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centrui nuostabios vokalistės parvežė visų spalvų medalius:
III vieta – Bernadeta Valiulytė;
II vieta – Liepa Sendžikaitė, Deimantė Sadauskaitė ir Greta Rimdeikaitė;
I vieta – Karina Ivanickytė, Karolina Lependinaitė ir debiutuojantis „Harmony“.
Negana to, Karolina Lependinaitė (17 metų kategorijoje) ir Karina Ivanickytė (18-20 metų kategorijoje) buvo apdovanotos Best Performance diplomais ir taurėmis už geriausius pasirodymus savo kategorijoje. Realiai, tai mano mokinės pačios geriausios – iš džiaugsmo nebetelpa savy muzikos mokytojas ir priduria, kad vokalo ansamblis „Harmony“ laimėjo viso konkurso „GRAND PRIX“ ir didžiulę taurę, kurios jam savo gyvenime dar nebuvo tekę laimėti.
Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro vardu nuoširdžiai dėkojame mokytojui Gintarui ir vokalistėms, kuriais didžiuojasi visa bendruomenė ir linkime sėkmės kituose konkursuose.

Gera Naujus metus pradėti įspūdingai!

Straipsnį parengė: A. Jačėnienė

Parašykite komentarą