Trenerio Aurimo Masio mokiniai ir toliau skina pergales

Kovo 10 d., Kaliningrade, Rusijoje vyko tarptautinės taekwondo varžybos „Baltic Olympic Taekwondo Cup“. Varžybose dalyvavo sportininkai iš Rusijos, Baltarusijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Pastarąją atstovavo 6 sportininkai – trenerio Aurimo Masio mokiniai, sporto mokyklos „SM Gaja“ auklėtiniai. Sportininkai parodė, ko yra verti, 10-mečio Airono Survilos dėka, į Lietuvą parsivežė garbingą 1-osios vietos medalį.
Net trys „SM Gaja“ auklėtiniai savo pastangomis pasiekė finalinių kovų etapą. Kajus Jakelaitis 10-11 metų B grupėje, 33 kg svorio kategorijoje užėmė 2-ąją vietą. Sportininkas parodė didelį susikaupimą ir gerą techniką, tad ir prieš tai vykusias dvi kovas laimėjo gana nesunkiai. Paulina Maminskaitė 12-14 metų A grupėje, -47 kg svorio kategorijoje užėmė 2-ąją vietą. Mergina laimėjo prieš tai vykusias kovas ir finalinėje kovoje nuolat pirmavo, tačiau kovos pabaigoje jai pritrūko sėkmės ir ji pralaimėjo nežymiu dviejų taškų skirtumu (12:14).
Jau ne vieną pergalę pelnęs Aironas Survila ir šį kartą nepaliko vilčių savo varžovams. Aironas nesunkiai įsiveržė į priekį ir 10-11 metų A grupėje, -40 kg svorio kategorijoje pelnė pergalę ir 1-ają vietą. 10-ies metų berniukas jau turi kuo pasigirti – jis nuolatinis konkursų prizininkas, o vasario 2-3 dienomis Vokietijoje vykusiame tarptautiniame taekwondo turnyre „Prezidento taurė“ laimėjo aukso medalį.

1-oji vieta – Aironas Survila
Arti apdovanojimų pakylos buvo ir dar vienas trenerio mokinys – Nojus Jakelaitis. Varžybose jis puikiai kovėsi, tačiau deja ketvirtfinalyje pralošė Rusijos atstovui 10-11 metų B grupėje, svorio kategorijoje -36 kg.
Treneris Aurimas po varžybų džiaugėsi pasiektais rezultatais ir dėkojo Lietuvos Taekwondo federacijai:
,,Dėkojame Lietuvos Taekwondo federacijai už suteiktą galimybę dalyvauti aukšto rango varžybose, vaikams. Tai tikrai puiki galimybė. Džiugu, kad išankstinės prognozės pasiteisino ir tie sportininkai, iš kurių buvo tikėtasi gerų rezultatų, juos pasiekė. Deja, kitiems pritrūko meistriškumo. Bet tikiu, kad ateityje jie dar parodys, ko yra verti.“
Džiaugiamės sportininkų pasiekimais ir linkime sėkmės bei gero pasiruošimo ateinančioms varžyboms. O treniruotis tikrai yra kam, kadangi balandžio mėnesis sportininkams bus ypač įtemptas. Balandžio 5-7 dienomis jie vyks į Lenkijoje, Olecko mieste vykstančias varžybas. Na, o pagrindinį dėmesį ir jėgas skirs tarptautiniam Lietuvos Taekwondo atviram čempionatui, kuris įvyks balandžio 20 dieną.
Tikime, kad ir čia sportininkai parodys gerus rezultatus, o jų pasiekimais džiaugtis galėsime dar ne vieną kartą.