Trenerio Aurimo Masio mokinių pergalės Kaliningrade

Kovo 1 dieną Kaliningrade, Rusijoje vyko tarptautinis taekwondo turnyras “KÖNIG OPEN”, kuriame dalyvavo net 387 sportininkai iš Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos, Rusijos ir Lietuvos. Pastarąją atstovavo 5 sportininkai – trenerio Aurimo Masio mokiniai, sporto mokyklos „SM Gaja“ auklėtiniai.
Sportininkai parodė, ko yra verti. Paulina Maminskaitė (51 kg) jaunučių kategorijoje iškovojo 1-osios vietos medalį, finalinėje kovoje nugalėjusi Rusijos atstovę. „SM Gaja“ auklėtinis Kajus Jakelaitis po atkaklios kovos 10-16 pralaimėjo Rusijos atstovui ir užėmė 2-ąją vietą. Sportininkas parodė didelį susikaupimą ir gerą techniką.

Treneris Aurimas Masys po varžybų džiaugėsi pasiektais rezultatais ir iškovotais medaliais. Mes, Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, taip pat džiaugiamės ir prisidedame prie sveikinimų bei linkime sėkmės ir gero pasiruošimo ateinančioms varžyboms.
Tikime, kad jaunųjų sportininkų pasiekimais galėsime džiaugtis dar ne vieną kartą.