Vaikų Europos čempionate Aurimo Masio auklėtinis Aironas Survila iškovojo bronzos medalį.


2019 m. gruodžio 7 dieną Sindelfingen ( Vokietija) mieste vyko Europos vaikų taekwondo čempionatas, kuriame dalyvavo Lietuvos atstovas, kaunietis Aironas Survila, ruošęsis varžyboms Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre.
Jis iškovojo bronzos medalį svorio kategorijoje iki 43 kg, 9-11 metų amžiaus grupėje. Šioje svorio kategorijoje dalyvavo sportininkai net iš 8 šalių. Iš viso varžybose dalyvavo 500 pajėgiausių Europos atletų.
Aironas Survila pirmoje kovoje laimėjo prieš Ukrainos atstovą rezultatu 11 : 2, antroje kovoje susitiko su pajėgiu Graikijos atstovu ir antrame raunde įtemptoje kovoje sugebėjo įrodyti savo pranašumą 12: 8. Ši pergalė garantavo dalyvavimą pusfinalyje. Jo metu mūsų sportininkui susitikus su dar vienu Graikijos atstovu lygioje ir įtemptoje kovoje teko pripažinti priešininko pranašumą 10: 15.
Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro taekwondo treneris Aurimas Masys džiaugiasi, kad penkerių metų sunkus ir kruopštus darbas tapo įrodymu, kad pastangos nenuėjo veltui. Aironas Survila sugebėjo papulti tarp Europos geriausiųjų, nors ir susidūrė su labai aukštą meistriškumą turinčiais Europos sportininkais. Tai – garbė ir uždegantis pavyzdys kitiems. Be to, šis laimėjimas tapo didelė motyvacija siekti aukštesnių tikslų bei pasiekimų ateityje.

Parašykite komentarą