Vaikų vasaros stovykla

Kauno suaugusiųjų mokymo centras gali pasigirti pavyzdinga iniciatyva – nemokama vaikų stovykla birželio mėnesį. Tėvams vasarą labai svarbu užimti vaikus, kad jie neliktų nuobodžiauti namuose. Galima drąsiai teigti, jog niekas negali atstoti vasaros stovyklos įspūdžių. Taip pat tai – gera galimybė dirbantiems tėvams saugiai palikti vaikus aplinkoje, kurioje jie tobulėjo ir šauniai leido laiką.
Kauniečiai stebėjosi paruošta programa vaikams ir džiaugėsi tokia galimybe. Vaikai mielai darbavosi keramikos studijoje, mokėsi anglų ir vokiečių kalbų, aktyviai laiką leido ,,breakdance“ užsiėmimuose ir domėjosi Lietuvos istorija. Stovyklautojai nekantraudami laukė „Taekwondo“ treniruočių, protų mūšio ir valandos prie kompiuterinių žaidimų!
Be to, stovyklautojai susipažino su fotografija ir dalyvavo tikrame fotografijos „workshope“! „Vaikams pasiūlėme ne tik pramogas, bet ir lavinamuosius užsiėmimus: fizikos eksperimentą, žaidimus ir kitas kūrybines užduotėles. Tai puiki galimybė vaikams ne tik linksmai praleisti laisvas atostogų dienas, susirasti naujų draugų ir patirti daug įspūdžių, bet ir išmokti naujų dalykų. Visa stovyklos komanda yra labai kūrybiška, mokanti vesti įdomius užsiėmimus, pasirūpino, kad kiekvienas vaikas čia pritaptų ir jaustųsi gerai. Stovykloje vaikai gavo nemokamus pietus.

Ar tokia stovykla gali tapti tradicija? Kauno suaugusiųjų mokymo centras ruošiasi naujiems mokslo metams ir planuoja daugiau užimtumo vaikams stovyklų principu! Nenusiminkite, jei nespėjote atvesti stovyklautojo. Galėsite prisijungti ir vasaros gale!

Parašykite komentarą