Neformalusis švietimas

  • Neformaliojo švietimo valandos skirstomos atsižvelgiant į Centro mokinių, į klasių komplektų skaičių, mokinių krepšelio lėšas, į parengtas programas bei Centro darbuotojų patirtį.
  • Neformaliojo švietimo programų sąrašas mokiniams paskelbiamas iki rugsėjo 1 d. Mokiniai gali pasirinkti vieną arba kelias neformaliojo švietimo programas.
  • Rengiamos trumpalaikės programos, kurios gali keistis mokslo metų eigoje atsižvelgiant į ugdytinių poreikius.
  • Sudaromas neformaliojo švietimo tvarkaraštis, kurį tvirtina Centro direktorius.
  • Minimalus mokinių skaičius grupėje 12 mokinių.
  • Neformalus švietimas Centro mokiniams – neprivalomas.

 

NEFORMALIOJO ŠVIETIMO UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS 2019-2020 m. m.

NEFORMALIOJO ŠVIETIMO UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS 2019-2020 M. M.

Eil. Nr. Būrelio pavadinimas Būrelio vadovas Darbo laikas Valandų skaičius Kur vyksta užsiėmimai
Diena Valanda
1. Vokalo lavinimas Irena Andriuščen-kienė I-V 11.35-12.20 5

(5-8 kl.)

31 kl.
II 12.30-14.10 2

(9-10 kl.)

31 kl.
III-IV 12.30-13.15 2

(9-10 kl.)

31 kl.
V 10.20-11.05 1

(9-10 kl.)

31 kl.
2. Keramika Jovita Jankienė IV 13.25-14.10

14.20-15.05

15.15-16.00

3

(5-10 kl.)

Keramikos kl.
3. Anglų kalba pradedantiems Birutė Jurkšaitė I-V 14.10-14.55 5

(5-8 kl.)

9 kl.
4. Anglų kalba pažengusiems Birutė Jurkšaitė I-V 15.00-15.45 5

(9-10 kl.)

30 kl.
5. Anglų kalba besiruošiantiems egzaminams Birutė Jurkšaitė I-V 15.45-16.30 5

(11-12 kl.)

30 kl.
6. Fotografija Saulius Černevičius III 12.30-13.15

13.25-14.10

14.20-15.05

3

(5-10 kl.)

8 kl.
15.15-16.00

16.10-16.55

2

(11-12 kl.)

8 kl.
7. eSportas Saulius Černevičius IV 14.20-15.05

15.15-16.00

16.10-16.55

3

(5-10 kl.)

35 kl.
V 13.25-14.10

14.20-15.05

2

(5-10 kl.)

35 kl.
8. Kinematografija Saulius Černevičius II 12.30-13.15

13.25-14.10

2

(5-10 kl.)

8 kl.
II 14.20-15.05

15.15-16.00

16.10–16.55

3

(11-12 kl.)

8 kl.
9. Pilates Artūras Zinkovskij I 18.10-18.55

19.00-19.45

19.50-20.35

3

(11-12 kl.)

3 kl.
II 19.00-19.45

19.50-20.35

2

(5-10 kl.)

3 kl.
III 19.00-19.45

19.50-20.35

2

(11-12 kl.)

3 kl.
IV 18.10-18.55

19.00-19.45

19.50-20.35

3

(5-10 kl.)

3 kl.
10. Aparatinė kompiuterių įranga Andrius Jarmalavičius I-II 13.25-14.10

14.20-15.05

15.15-16.00

6

(5-10 kl.)

23 kl.
11. Debesų kompiuterija Andrius Jarmalavičius III-IV 13.25-14.10

14.20-15.05

15.15-16.00

6

(11-12 kl.)

23 kl.
12. Operacinių sistemų valdymas Andrius Jarmalavičius V 13.25-14.10

14.20-15.05

15.15-16.00

3

(9-10 kl.)

23 kl.