Neformalusis švietimas

  • Neformaliojo švietimo valandos skirstomos atsižvelgiant į Centro mokinių, į klasių komplektų skaičių, mokinių krepšelio lėšas, į parengtas programas bei Centro darbuotojų patirtį.
  • Neformaliojo švietimo programų sąrašas mokiniams paskelbiamas iki rugsėjo 1 d. Mokiniai gali pasirinkti vieną arba kelias neformaliojo švietimo programas.
  • Rengiamos trumpalaikės programos, kurios gali keistis mokslo metų eigoje atsižvelgiant į ugdytinių poreikius.
  • Sudaromas neformaliojo švietimo tvarkaraštis, kurį tvirtina Centro direktorius.
  • Minimalus mokinių skaičius grupėje 12 mokinių.
  • Neformalus švietimas Centro mokiniams – neprivalomas.

 

NEFORMALIOJO ŠVIETIMO UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS 2018-2019 m. m.

Eil. Nr. Būrelio pavadinimas Darbo laikas Valandų skaičius Kur vyksta užsiėmimai

Diena

Valanda
1. Vokalo lavinimas I-V

 

15.15-16.00

 

5

(5-8 kl.)

31 kl.
I-V 16.10-16.55 5

(9-10 kl.)

31 kl.
2. Drabužių dizainas IV

 

13.25-14.10

 

1

(9-10 kl.)

Siuvimo kl.
3. Keramika IV 14.20-15.05

15.15-16.00

2

(5-8 kl.)

Keramikos kl.
4. Išradėjų klubas I 13.25-14.10

14.20-15.05

15.15-16.00

3

(9-10 kl.)

32 kl.
5. Menas aplink mus II 13.25-14.10

14.20-15.05

15.15-16.00

3

(5-10 kl.)

32 kl.
6. Anglų kalba pradedantiems I-V 14.10-14.55 5

(5-8 kl.)

9 kl.
7. Anglų kalba pažengusiems I-V 15.00-15.45 5

(9-10 kl.)

30 kl.
8. Anglų kalba besiruošiantiems egzaminams I-V 15.45-16.30 5

(11-12 kl.)

30 kl.
9. Break dance I 15.30-16.15

16.15-17.00

2

(5-10 kl.)

3 kl.
10. Capoeira III 15.30-16.15

16.15-17.00

2

(5-10 kl.)

3 kl.
11. Anglų kalbos klubas I 13.25-14.10

14.20-15.05

2

(5-10 kl.)

10 kl.
12. Kūrybinis rašymas III 12.30-13.15

13.25-14.10

14.20-15.05

3

(11-12 kl.)

33 kl.
13. Grafinis dizainas III 10.00-10.45

10.55-11.40

2

(11-12 kl.)

8 kl.
14. Biologijos žinių gilinimas I

IV

13.25-14.10

14.20-15.05

2

(11-12 kl.)

25 kl.
15. Jaunasis rašytojas II

IV

14.20–15.05

13.25-14.10

2

(5-8 kl.)

30 kl.
16. Matematika visiems ir kiekvienam I 16.00-16.45 1

(9-10 kl.)

24 kl.
II 16.00-16.45 1

(11-12 kl.)

24 kl.
17. Fotografija III 12.30-13.15

13.25-14.10

14.20-15.05

3

(5-10 kl.)

8 kl.
15.15-16.00

16.10-16.55

2

(11-12 kl.)

8 kl.
18. Kompiuteriniai žaidimai I, II 14.10-14.55

15.05-15.55

4

(5-10 kl.)

35 kl.
IV 15.00-15.45

15.45-16.30

2

(5-10 kl.)

35 kl.
V 13.25-14.10

14.20-15.05

15.15-16.00

3

(5-10 kl.)

35 kl.
19. Aparatinė kompiuterių įranga IV 14.10-14.55 1

(11-12 kl.)

23 kl.
20. Pilates II

 

19.00-19.45

19.50-20.35

2

(11-12 kl.)

3 kl.
IV 18.10-18.55

19.00-19.45

19.50-20.35

3

(5-10 kl.)

3 kl.
21. Viešasis kalbėjimas I

 

14.20-15.05

15.15-16.00

2

(11-12 kl.)

3 kl.
II 14.20-15.05 1

(11-12 kl.)

3 kl.
22. Pažink gimtąjį miestą II 11.35-12.20

12.30-13.15

13.25-14.10

14.20-15.05

4

(8-10 kl.)

22 kl., lankytini objektai Kauno m.
23. Izotopas III 10.20-11.05 1

(11-12 kl.)

26 kl.
24. Pažink Rusijos kultūrą II 15.30-16.15 1

(5-8 kl.)

34 kl.