Paskatinimai ir apdovanojimai


 Tomas Lagūnavičius – Metų švietėjas 2019

Seminarai, mokymai, įvairūs susitikimai, rašomos knygos, statomi spektakliai, performansai, parodos… Be abejo, visos šios veiklos – turtingas ir įkvepiantis kraitis „Metų Švietėjo 2019“ titulą pelniusio Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro direktoriaus Tomo Lagūnavičiaus.

Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro direktorius Tomas Lagūnavičius
Kaip jau tapo įprasta, Kauno pedagogų kvalifikacijos centre ir šiemet vyko renginys „Metų švietėjas“. Šio renginio metu buvo pagerbti ir apdovanoti aktyvūs ir talentingi miesto pedagogai, prisidėję prie gerosios patirties sklaidos, parengę ir vedę daugiausia seminarų, paskaitų, metodinių renginių 2019 metais.
17-tąja „Metų Švietėjo 2019“ nominacija ir padėkos raštu apdovanotas Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro direktorius Tomas Lagūnavičius. Per 2019 metus parengė kvalifikacijos tobulinimo programas ir pagal jas vedė seminarus, dalyvavo metodinėje ir švietimo konsultanto veiklose, parašė ir išleido knygas edukologijos, psichologijos, filosofijos temomis, režisavo ir statė spektaklius, performansus ir kt.
„Gyvename įdomių permainų laikotarpiu, kuomet viskas greitai keičiasi, – sako nominantas, – bet tai tik atveria naujas galimybes kurti, interpretuoti, kažką atrasti ir visu tuo dalintis su kolegomis ir mokiniais“.
„Metų švietėjo“ nominaciją pelnęs Tomas Lagūnavičius ypatingą ačiū taria Kauno pedagogų kvalifikacijos centrui, Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro bendruomenei už tai, kad jo veikla buvo pastebėta ir įvertinta.

„Mokymasis – tai vienintelis veiksmas, kurio protas niekad nebaigia, niekad nebijo ir dėl kurio niekad nesigaili“. Edvardas Gibonas

2020 02 07

 


Džiuginantys valstybinio anglų kalbos egzamino rezultatai: šimtukininkei – mero padėka