Paskatinimai ir apdovanojimai

Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras didžiuojasi savo mokiniais

Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymosi centras kasmet didžiuojasi savo mokiniais ir jų darbo vaisiais. Ir nors vieno recepto, kaip reikia mokytis, nėra: vieni mokiniai gerų rezultatų pasiekia uoliai besimokydami, kiti tyrinėdami ir atrasdami kažką įdomaus.

Šie mokslo metai dėl pandemijos buvo neįprasti, tačiau abiturientui Augustui jie buvo sėkmingi. Moksleivis puikiai baigė vidurinio ugdymo programą ir pasiekė aukštus valstybinių brandos egzaminų rezultatus. Sėkmingiausiam abiturientui įteikta Kauno miesto mero Visvaldo Matijošaičio padėka.


 

 

 Tomas Lagūnavičius – Metų švietėjas 2019

Seminarai, mokymai, įvairūs susitikimai, rašomos knygos, statomi spektakliai, performansai, parodos… Be abejo, visos šios veiklos – turtingas ir įkvepiantis kraitis „Metų Švietėjo 2019“ titulą pelniusio Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro direktoriaus Tomo Lagūnavičiaus.

Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro direktorius Tomas Lagūnavičius
Kaip jau tapo įprasta, Kauno pedagogų kvalifikacijos centre ir šiemet vyko renginys „Metų švietėjas“. Šio renginio metu buvo pagerbti ir apdovanoti aktyvūs ir talentingi miesto pedagogai, prisidėję prie gerosios patirties sklaidos, parengę ir vedę daugiausia seminarų, paskaitų, metodinių renginių 2019 metais.
 
17-tąja „Metų Švietėjo 2019“ nominacija ir padėkos raštu apdovanotas Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro direktorius Tomas Lagūnavičius. Per 2019 metus parengė kvalifikacijos tobulinimo programas ir pagal jas vedė seminarus, dalyvavo metodinėje ir švietimo konsultanto veiklose, parašė ir išleido knygas edukologijos, psichologijos, filosofijos temomis, režisavo ir statė spektaklius, performansus ir kt.
 
„Gyvename įdomių permainų laikotarpiu, kuomet viskas greitai keičiasi, – sako nominantas, – bet tai tik atveria naujas galimybes kurti, interpretuoti, kažką atrasti ir visu tuo dalintis su kolegomis ir mokiniais“.
„Metų švietėjo“ nominaciją pelnęs Tomas Lagūnavičius ypatingą ačiū taria Kauno pedagogų kvalifikacijos centrui, Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro bendruomenei už tai, kad jo veikla buvo pastebėta ir įvertinta.

„Mokymasis – tai vienintelis veiksmas, kurio protas niekad nebaigia, niekad nebijo ir dėl kurio niekad nesigaili“. Edvardas Gibonas

2020 02 07


Džiuginantys valstybinio anglų kalbos egzamino rezultatai: šimtukininkei – mero padėka

Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre yra gabių ir motyvuotų mokinių. Tai liudija ir sėkmingi abiturientų valstybinių brandos egzaminų rezultatai.
Šiais metais didžiausia sėkmė abiturientus lydėjo laikant anglų kalbos egzaminą. Džiaugtis tikrai yra kuo: abiturientės Evos Mikalauskės žinios buvo įvertintos 100 balų. Abiturientė, už aukštus rezultatus, ir jos anglų kalbos mokytoja – Inga Zaikinienė, už puikų mokinių parengimą valstybiniams

brandos egzaminams, buvo apdovanotos Kauno miesto mero Visvaldo Matijošaičio padėkomis.

Egzaminų rezultatais galime ne tik džiaugtis, bet ir didžiuotis. O šie rezultatai parodė, kad mūsų mokymo centre besimokantys mokiniai gali būti motyvuoti ir geba pasiekti aukštų rezultatų, o juos mokantys mokytojai yra savo sritį išmanantys specialistai.

Padėka Ingai Zaikinienei
Visiems abiturientams linkime sėkmės tolimesniame kelyje, nebijoti svajoti, siekti savo tikslų ir juos pasiekti. O mokytojams ir toliau kantriai mokyti ir sėkmingai ugdyti naujai augančią kartą.
 

 

Kauno mero padėka geriausiems mokytojams.

Spalio 5 d., Tarptautinės mokytojų dienos proga, iškilmingais apdovanojimais Kauno rotušėje tradiciškai pagerbti geriausi iš geriausių šios profesijos atstovų. Jų šventę vainikavo Kauno miesto savivaldybės dovanotas koncertas „Žalgirio“ arenoje, o greta kasmetinių renginių šiemet šventę paįvairino pirmąkart surengtas neeilinis Mokytojų renginys.

„Užaugau mokytojos šeimoje, todėl ši šventė man yra ypatinga. Leiskite jums nuoširdžiai padėkoti už darbą, kurį taip sėkmingai atliekate rūpindamiesi mūsų vaikais.Noriu tik paprašyti, kad padėtumėte jauniems žmonėms įteigti, jog po mokslų baigimo – ar tai būtų vidurinė, ar universitetas – verta pasistengti „užsikabinti“ čia, Lietuvoje. Labai svarbu, kad jauni kauniečiai liktų savo mieste, čia kurtų ne tik šeimas, bet ir savo svajonių miestą“, – sveikindamas mokytojus kalbėjo Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Meras įteikė padėkas 60 kauniečių mokytojų, o tris iš jų pasveikino pelnius Metų mokytojo titulus. Šie laurai atiteko Kauno Panemunės pradinės mokyklos pradinių klasių mokytojai metodininkei Ritai Migonienei, Kauno jaunimo mokyklos istorijos mokytojai metodininkei Danutei Sabaliauskienei ir Kauno lopšelio-darželio ,,Rasytė“ logopedei Eglei Žičkuvienei.

Švietėjos įvertintos už ilgametį kūrybišką darbą, puoselėjamą ryšį su auklėtiniais, aktyvią veiklą mokyklų bendruomenėse, jaukios mokymosi aplinkos kūrimą, diegiamas naujoves bei aukštus mokinių rezultatus ir laimėjimus.