Tvarkaraštis

Pamokų tvarkaraščiai

Mokymosi forma – grupinė.
Mokymosi būdas – dieninė

ATSISIŲSTI: pamokų tvarkaraštis 2018-2019

Sav. D. pam.
5-6 7 8a 8b 9a 9dj 10a 10dj 11-12 11nt 12nt
I 1 anglų k. lietuvių k. lietuvių k. istorija biologija fizika matematika vokiečių k.
2 matematika istorija matematika lietuvių k. chemija verslo vad. anglų k. lietuvių k. fizika biologija
3 istorija matematika chemija matematika anglų k. fizika lietuvių k. rusų k. lietuvių k. inform. tech.
4 dailė fizika anglų k. ekonomika lietuvių k. lietuvių k. rusų k. inform. tech. lietuvių k. matematika
5 lietuvių k. anglų k. kūno kult. fizika biologija rusų k. matematika dailė istorija vokiečių k.
6(1) dailė muzika lietuvių k. inform. tech. vokiečių k. kūno kult. rusų k.
7(2) muzika lietuvių k. rusų k.
8(3) anglų k.
9(4) biologija
10(5) matematika
11(6) matematika
II 1 lietuvių k. biologija verslo vad. anglų k. lietuvių k. dorinis ugd. istorija lietuvių k. matematika geografija
2 gamta ir žm. matematika lietuvių k. geografija matematika istorija lietuvių k. dorinis ugd. vokiečių k. verslo vad.
3 matematika geografija istorija dorinis ugd. vokiečių k. matematika biologija rusų k. inform. tech. dailė
4 anglų k. lietuvių k. matematika biologija ekonomika rusų k. vokiečių k. geografija dailė anglų k.
5 kūno kult. technolog. anglų k. žurnalistika rusų k. lietuvių k. dorinis ugd. anglų k. verslo vad. matematika
6(1) muzika kūno kult. rusų k. lietuvių k. žurnalistika anglų k. lietuvių k. anglų k. matematika
7(2) muzika kūno kult. matematika rusų k.
8(3) istorija
9(4) dorinis ugd.
10(5) verslo vad.
11(6) geografija
III 1 dorinis ugd. lietuvių k. biologija lietuvių k. geografija piliet. pagr. chemija matematika lietuvių k.
2 matematika istorija lietuvių k. geografija anglų k. lietuvių k. matematika lietuvių k. dorinis ugd.
3 anglų k. dorinis ugd. geografija lietuvių k. technolog. istorija kūno kult. matematika rusų k.
4 kūno kult. rusų k. matematika istorija dorinis ugd. lietuvių k. inform. tech. anglų k. geografija vokiečių k.
5 technolog. kūno kult. dorinis ugd. žurnalistika lietuvių k. matematika rusų k. anglų k.
6(1) technolog. rusų k. kūno kult. lietuvių k. muzika matematika inform. tech. anglų k. dorinis ugd.
7(2) kūno k./rusų žurnalistika lietuvių k. muzika dailė
8(3) geografija
9(4) inform. tech.
10(5) žurnalistika
11(6) rusų k.
IV 1 geografija matematika anglų k. matematika fizika lietuvių k. chemija biologija lietuvių k. istorija
2 matematika biologija lietuvių k. chemija geografija piliet. pagr. lietuvių k. lietuvių k. matematika fizika
3 gamta ir žm. fizika geografija lietuvių k. istorija chemija anglų k. matematika vokiečių k. kūno kult.
4 lietuvių k. anglų k. chemija piliet. pagr. inform. tech. fizika matematika kūno kult. biologija lietuvių k.
5 inform. tech. lietuvių k. matematika biologija anglų k. technolog. lietuvių k.
6(1) inform. tech. dailė matematika anglų k. kūno kult. muzika
7(2) inform. tech. kūno kult. dailė muzika
8(3) dailė
9(4) dizainas
10(5) anglų k.
11(6) anglų k.
V 1 istorija lietuvių k. lietuvių k. anglų k. matematika verslo vad. geografija fizika chemija vokiečių k.
2 geografija matematika fizika chemija dailė anglų k. lietuvių k. istorija matematika lietuvių k.
3 lietuvių k. geografija istorija rusų k. kūno kult. chemija dailė verslo vad. lietuvių k. matematika
4 lietuvių k. anglų k. dizainas fizika lietuvių k. matematika rusų k. kūno kult. anglų k.
5 žm. s./rusų kūno kult. verslo vad. matematika anglų k. chemija
6(1) istorija matematika anglų k. muzika rusų k.
7(2) kūno kult. rusų k. muzika
8(3) matematika
9(4) fizika
10(5) chemija
11(6) chemija

Pastaba: trečiadienį 7 pamoka – vokiečių k. 5-10 jaunimo klasių mokiniams


Mokymosi forma – grupinė.
Mokymosi būdas – neakivaizdinis.
Mokymosi pamaina – 2 vakarų.

 

ANTRADIENIS

Eil. Nr. Laikas I savaitė II savaitė III savaitė IV savaitė
1. 16.30 – 17.15 Biologija

(S. Muchaitė)

Fizika

Chemija

(E. Savickaitė)

Biologija

(S. Muchaitė)

Fizika

Chemija

(E. Savickaitė)

Biologija

(S. Muchaitė)

Fizika

Chemija

(E. Savickaitė)

Biologija

(S. Muchaitė)

Fizika

Chemija

(E. Savickaitė)

2. 17.25 – 18.05 Istorija

(D. Sabaliauskienė)

Geografija

Istorija

(D. Sabaliauskienė)

Geografija

Istorija

(D. Sabaliauskienė)

Geografija

Istorija

(D. Sabaliauskienė)

Geografija

3. 18.15 – 19.00 Lietuvių k.

(R. Bereišienė)

Lietuvių k.

(R. Bereišienė)

Lietuvių k.

(R. Bereišienė)

Lietuvių k.

(R. Bereišienė)

4. 19.30 –20.15 Lietuvių k.

(R. Bereišienė)

Lietuvių k.

(R. Bereišienė)

Lietuvių k.

(R. Bereišienė)

Lietuvių k.

(R. Bereišienė)

TREČIADIENIS

Eil.

Nr.

Laikas I savaitė II savaitė III savaitė IV savaitė
1. 16.30 –17.15 Anglų k.

(I. Zaikinienė)

Rusų k.

(T. Puzinova)

Vokiečių k.

(R. Bereišienė)

Anglų k.

(I. Zaikinienė)

Rusų k.

(T. Puzinova)

Vokiečių k.

(R. Bereišienė)

Anglų k.

(I. Zaikinienė)

Rusų k.

(T. Puzinova)

Vokiečių k.

(R. Bereišienė)

Anglų k.

(I. Zaikinienė)

Rusų k.

(T. Puzinova)

Vokiečių k.

(R. Bereišienė)

2. 17.25 –18.05 Matematika

(I. Gečienė)

Matematika

(I. Gečienė)

Matematika

(I. Gečienė)

Matematika

(I. Gečienė)

3. 18.15 –19.00 Matematika

(I. Gečienė)

Matematika

(I. Gečienė)

Matematika

(I. Gečienė)

Matematika

(I. Gečienė)

4. 19.30 –20.15 Verslas ir vadyba

(S. Čerškienė)

Dailė

(L. Marcinkevičiūtė)

Verslas ir vadyba

(S. Čerškienė)

Dailė

(L. Marcinkevičiūtė)

Verslas ir vadyba

(S. Čerškienė)

Dailė

(L. Marcinkevičiūtė)

Dorinis

(S. Žilinskaitė)

5. 20.20 –21.05 Informacinės technologijos

(A.  Martinkevičienė)

  Kūno k.

(A. Masys)

———————————————————————————–

Mokymosi forma – grupinė.
Mokymosi būdas – neakivaizdinis. 

ŠEŠTADIENIS (GRUODIS)

 Klasės III–IV

ŠEŠTADIENIS

Eil. Nr. Laikas Gruodžio 1 d. Gruodžio 8 d. Gruodžio 15d. Gruodžio 22 d.
1. 8.30 – 9.15 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Matematika
2. 9.25 – 10.10 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Matematika
3. 10.20 – 11.05 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Matematika
4. 11.35 – 12.20 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Matematika
5. 12.30 – 13.15 Istorija/Geografija Istorija/Geografija Istorija/Geografija Biologija
6. 13.25 – 14.10 Istorija/Geografija Istorija/Geografija Istorija/Geografija Biologija
7. 14.20 – 15.05 Istorija/Geografija Istorija/Geografija Istorija/Geografija Biologija

 

Informacija atnaujinta: