Dailė

Nemokami dailės užsiėmimai vyksta ketvirtadieniais, nuo 16:00 iki 17:00, Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre, Sandėlių g. 7, Kaune.
Registracija el. paštu laisvalaikis@ksjmc.lt
Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre jau antrus metus sėkmingai gyvuoja Dailės užsiėmimas, “Dailės ir dizaino akademijoje”. Jei domiesi daile, nori išmokti derinti spalvas, gebėti taisyklingai komponuoti popieriaus lape, sužinoti įvairių dailininko paslapčių – registruokis el. paštu laisvalaikis@ksjmc.lt ir tapk akademiku.
Į Dailės akademiją renkasi įvairaus amžiaus žmonės. Užsiėmimų metu užduotys parenkamos pagal kiekvieno akademiko turimas menų ar dailės žinias. Akademijoje mokoma: kompozicijos, spalvotyros, piešimo, daikto sustatymo, 3D variantas, perspektyva, tai yra, visi klasikiniai dalykai susiję su daile.
Baigus dailės akademiją įteikiami pažymėjimai, rengiamos darbų parodos.
Dailė – puikus užsiėmimas ir specialiųjų poreikių turintiems vaikams, nes tai padeda plėtoti kūrybiškumą, originalumą, lankstumą bendraujant ir bendradarbiaujant. Be to, laikas bendraminčių rate, skambant muzikai, prie arbatos puodelio – puikus atsipalaidavimas.
Daugiau informacijos: 861367249