Įvadas į vertėjo specialybę (iš anglų k. į lietuvių k.)

Penktadieniais: 16:00–18:00, skirta suaugusiesiems

Registracija el. paštu laisvalaikis@ksjmc.lt, tel. 8 619 85819

 

Šiuolaikinėje daugiakalbėje visuomenėje įvairių sričių specialistams jau nebepakanka puikiai išmoktos vienos Europos kalbos, todėl mūsų akademijose suteikiama galimybė išmokti antrąją užsienio kalbą (anglų) A, B1, B2 lygiu, kas didina baigusio akademiją lankytojo įsidarbinimo ir karjeros galimybes. Lietuvai tapus ES nare, profesionalių vertėjų poreikis nuolat auga.

Šio modulio programa skirta besidomintiems kvalifikuotų vertėjų darbu, suteikia galimybę mokytis anglų kalbos ir įgyti anglų kalbotyros žinių, išmokti redaguoti įvairių sričių tekstus, naudotis vertimo technologijomis.

Dalyviai ne tik gebės kurti ir redaguoti tekstus, bet turės kalbotyros ir tarpkultūrinės komunikacijos žinių bei išmanys kultūrinius skirtumus ir bendravimo normas, bet ir gebės taikyti naujausias vertimo technologijas verčiant įvairių technikos, administracinės, naujųjų medijų kalbos tekstus.

Programos tikslai: suteikti teorinių ir praktinių techninio vertimo žinių bei ugdyti suvokimą, jog profesinis išsilavinimas padės lengviau priimti savarankiškus ir teisingus sprendimus ir suteiks pamatus būsimai profesinei karjerai.

Programą sudaro teorija, praktika ir savarankiški darbai.