Bendroji informacija

Centras dirba šešias dienas per savaitę. Pamokų laikas:

  • Srautams numatytas skirtingas pietų pertraukų laikas: 5-8 kl. pietauja po trijų pamokų, 9-12 kl. – po keturių pamokų.

  • Planuojamos dvi to paties dalyko pamokos iš eilės.

UGDYMO ORGANIZAVIMAS  2021-2022 m. m.

  • Mokslo metų ir ugdymo proceso pradžia – 2021 m. rugsėjo 1 d
  • Ugdymo proceso trukmė 5–10, I–II gimnazijos klasių mokiniams – 185, III gimnazijos klasės mokinimas – 180, IV gimnazijos klasės mokiniams – 165 ugdymo dienos

—————————————————————————————————————————————————————————————–

  • Ugdymo procesas skirstomas į trimestrus:
Klasės I trimestras

(nuo – iki)

II trimestras

(nuo – iki)

III trimestras

(nuo – iki)

5-10 ir I-III gimnazijos klasės (37 sav.) 2021-09-01 iki

2021-11-30

2021-12-01 iki

2022-03-04

2022-03-07 iki

2022-06-23

III gimnazijos klasės (36 sav.) 2021-09-01 iki

2021-11-30

2021-12-01 iki

2022-03-04

2022-03-07 iki

2022-06-16

IV gimnazijos klasės (34 sav.) 2021-09-01 iki

2021-11-30

2021-12-01 iki

2022-03-04

2022-03-07 iki

2022-05-26

 


Mokymosi forma – grupinė.
Mokymosi būdas – kasdienis.

PAMOKŲ TVARKARAŠTIS 2021-2022 m.m.

5-6 7 8 Bendradarbiavimo gr. 9 Potencialių lyderių gr. 10 Indiv. pažangos gr. 11 12
I 1 lietuvių k. matematika matematika gegrafija lietuvių k. matematika anglų k. biologija rusų k. lietuvių k.
2 lietuvių k. matematika matematika biologija lietuvių k. matematika anglų k. rusų k. verslo vad. lietuvių k.
3 gamta ir žm. lietuvių k. verslo vad. matematika matematika lietuvių k. gegrafija anglų k. inform. Tech. rusų k.
4 inform. tech. lietuvių k. dailė matematika matematika lietuvių k. rusų k. anglų k. biologija verslo vad.
5 fizinis ugd. anglų k. gegrafija dailė žurnalistika verslo vad. biologija fizika fizinis ugd.
6 muzika biologija biologija fizinis ugd. fizika inform. tech. dailė
7 dailė muzika inform. tech. fizinis ugd. gegrafija
5-6 7 8 9 10 11 12
II 1 rusų k. istorija lietuvių k. verslo vad. anglų k. chemija lietuvių k. matematika lietuvių k. matematika
2 matematika rusų k. lietuvių k. istorija anglų k. ekonomika lietuvių k. matematika lietuvių k. matematika
3 matematika etika istorija lietuvių k. ekonomika anglų k. matematika lietuvių k. chemija inform. tech.
4 istorija fizika žurnalistika lietuvių k. biologija anglų k. matematika lietuvių k. dailė chemija
5 technologijos fizinis ugd. chemija etika inform. tech. biologija fizinis ugd. anglų k. matematika fizika
6 technologijos fizika chemija muzika istorija etika inform. tech. fizinis ugd. biologija
7 fizinis ugd. muzika dizainas žurnalistika
5-6 7 8 9 10 11 12
III 1 gamta ir žm. lietuvių k. anglų k. fizika chemija istorija lietuvių k. matematika anglų k. geografija
2 etika anglų k. lietuvių k. rusų k. geografija chemija fizika lietuvių k. matematika istorija
3 anglų k. dailė fizika lietuvių k. istorija biologija matematika chemija geografija anglų k.
4 lietuvių k. geografija inform. tech. anglų k. biologija lietuvių k. chemija istorija rusų k. dailė
5 geografija inform. tech. fizinis ugd. anglų k. rusų k. dailė istorija fizika etika
6 fizinis ugd. rusų k. etika fizinis ugd. žurnalistika verslo vad. muzika dailė
7 vokiečių k. vokiečių k. vokiečių k. vokiečių k. žurnalistika verslo vad. fizinis ugd. muzika
5-6 7 8 9 10 11 12
IV 1 rusų k. lietuvių k. anglų k. matematika lietuvių.k matematika istorija geografija lietuvių k. matematika
2 anglų k. lietuvių k. geografija matematika etika lietuvių k. pilietišk. pagr. matematika lietuvių k. matematika
3 matematika anglų k. lietuvių k. geografija matematika fizika lietuvių k. chemija etika anglų k.
4 matematika biologija lietuvių k. istorija fizika etika inform. tech. fizinis ugd. matematika rusų k.
5 fizinis ugd. technologijos rusų k. žurnalistika chemija anglų k. fizika etika
6 fizinis ugd. matematika muzika istorija fizinis ugd. dizainas žurnalistika
7 muzika fizinis ugd. dizainas žurnalistika
5-6 7 8 9 10 11 12
V 1 lietuvių k. matematika matematika anglų k. lietuvių k. geografija matematika pilietišk. pagr. anglų k.
2 žm.saug./geo matematika chemija fizika matematika rusų k. anglų k. lietuvių k. istorija lietuvių k.
3 istorija geografija anglų k. lietuvių k. dailė fizika chemija lietuvių k. anglų k. lietuvių k.
4 anglų k. technologijos istorija lietuvių k. geografija matematika lietuvių k. fizinis ugd. fizika rusų k.
5 lietuvių k. fizinis ugd. dizainas chemija anglų k. fizinis ugd. rusų k. istorija matematika
6 istorija fizinis ugd. dizainas vokiečių k. vokiečių k. vokiečių k. vokiečių k.
7 fizinis ugd.

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Klasės III–IV

RUGSĖJIS

 Mokymosi forma – grupinė. Mokymosi būdas – neakivaizdinis.

  ŠEŠTADIENIS

 

Eil. Nr. Laikas Rugsėjo 4 d. Rugsėjo 11 d. Rugsėjo 18 d. Rugsėjo 25 d.
1. 8.30 – 9.15 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Lietuvių k.
2. 9.20 – 10.05 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Lietuvių k.
3. 10.10 – 10.55 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Lietuvių k.
4. 11.00 – 11.45 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Lietuvių k.
5. 12.15 – 13.00 Anglų k. Anglų k. Biologija-Fizika Istorija-Geografija
6. 13.05 – 13.50 Anglų k. Anglų k. Biologija-Fizika Istorija-Geografija
7. 13.55 – 14.40 Anglų k. Anglų k. Biologija-Fizika Istorija-Geografija

—————————————————————————————————————————————————————————————–

 

Mokymosi pamaina – 2 vakarų.

 Klasės III–IV

Mokymosi forma – grupinė. Mokymosi būdas – neakivaizdinis. Mokymosi pamaina – 2 vakarų.

 

ANTRADIENIS

Eil. Nr. Laikas I savaitė II savaitė III savaitė IV savaitė
1. 16.30 – 17.15 Rusų k. Rusų k. Rusų k. Rusų k.
2. 17.20 – 18.05 Istorija

Geografija

Istorija

Geografija

 

Istorija

Geografija

 

Istorija

Geografija

 

3. 18.10 – 18.55 Matematika Matematika

 

Matematika

 

Matematika

 

4. 19.25 –

20.10

Matematika Matematika

 

Matematika

 

Matematika

 

5. 20.15

21.00

Biologija

Fizika

Biologija

Fizika

Biologija

Fizika

Biologija

 

TREČIADIENIS

Eil.

Nr.

Laikas I savaitė II savaitė III savaitė IV savaitė
1. 16.30

17.15

Verslas ir vadyba

Dailė

Verslas ir vadyba

Dailė

 

Verslas ir vadyba

Dailė

 

Dorinis

 

2. 17.20

– 18.05

Lietuvių k. Lietuvių k. Lietuvių k. Lietuvių k.
3. 18.10

– 18.55

Lietuvių k. Lietuvių k. Lietuvių k. Lietuvių k.
4. 19.25

20.10

Anglų k. Anglų k. Anglų k. Anglų k.
5. 20.15

21.00

Informacinės technologijos   Fizinis ugd.

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Mokinių atostogos numatomos:

  • Ugdymo proceso metu skiriamos atostogos:
  • Rudens atostogos 2021 m. lapkričio 3 d. – lapkričio 5 d.
    Žiemos (Kalėdų) atostogos 2021 m. gruodžio 27 d. – 2022 m. sausio 7 d.
    Žiemos atostogos 2022 m. vasario 14 d. – vasario 18 d.
    Pavasario (Velykų) atostogos 2022 m. balandžio 19 d. – balandžio 22 d.

Pažintinė, kultūrinė, meninė, kūrybinė veikla (toliau – pažintinė kultūrinė veikla) – Centro ugdymo turinio dalis. Ją organizuoja kiekvienas mokytojas dalykininkas ne tik Centre, bet ir kitose aplinkose. Veiklų trukmė prilyginama atitinkamų mokomųjų dalykų trukmei. Planuojamos veiklos:

Eil. Nr. Veiklos pavadinimas Dalyviai Atsakingi
1. Kūrybinė projektinė diena ,,Muzika + chemija = meilė“ KSJMC mokiniai Muzikos ir chemijos mokytojai
2. Pažintinė projektinė veikla ,,Kalbos kultūra verslo etikoje“ KSJMC mokiniai Lietuvių k., verslo ir ekonomikos mokytojai
3. Kūrybinė diena ,,Judesio menas“ KSJMC mokiniai Fizinio ugdymo mokytojai
4. Edukacinė diena ,,Kauno graffiti potekstės ir interpretacijos“ KSJMC mokiniai Menų ir kalbų mokytojai
5. Projektinė diena ,,Statistiniai tyrimai“ KSJMC mokiniai Matematikos, fizikos mokytojai
6. Kūrybinė veikla gamtoje ,,Knyga – geriausias laisvalaikio draugas“ KSJMC mokiniai Kalbų mokytojai
7. Integruotas biologijos-geografijos projektas ,,Paprasto kaštono biologija ir paplitimo žemėlapis Žemųjų Šančių aplinkoje“ KSJMC mokiniai Biologijos, geografijos mokytojai
8. Integruotas istorijos-matematikos projektas ,,Parako sandėlis skaičiuoja metus…“ KSJMC mokiniai Istorijos, matematikos mokytojai
9. Pažintinė diena ,,Įžymios Žemųjų Šančių vietos“ KSJMC mokiniai IT, užsienio kalbų mokytojai
10. Mokslo metų užbaigimo šventė KSJMC bendruomenė Klasių kuratorės
  • Suaugusiųjų klasės formuojamos kelis kartus per metus.

Mokymosi būdų ir formų pasirinkimo galimybės Centre:

  1. grupinis kasdienis arba nuotolinis – pamokos vyksta 5 dienas per savaitę;
  2. grupinis neakivaizdinis – pamokos vyksta 1 dieną per savaitę (šeštadienį) arba 2 vakarus per savaitę;
  3. pavienis nuotolinis – konsultacijos vyksta pagal mokinio poreikį ir susitarimą su dėstančiu mokytojų.