Atvira Jaunimo erdvė

Pirmadieniais – penktadieniais: 12:00 – 19:00, skirta jaunimui iki 29 m.

Registracija el. paštu laisvalaikis@ksjmc.lt, tel. 8 619 85819

 

 

Atviroji jaunimo erdvė (AJE) prie Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro yra įsikūrusi 9 ir 10 įstaigos kabinetuose.

Ši erdvė suteikia galimybę Kauno miesto jaunimui susikurti savirealizacijos erdvę, kad galėtų saugiai leisti laisvalaikį ir užsiimti prasminga veikla. AJE buria labai skirtingų interesų, skirtingų amžiaus grupių, skirtingų socialinių sluoksnių žmones. Čia jiems suteikiama galimybė realizuoti ir išbandyti save naujose įdomiose, pridėtinę vertę kuriančiose veiklose:

  • Teikiama psichologinė ir moralinė pagalba, sprendžiant iškilusias problemas, su kuriomis jaunuoliai susiduria kasdieninėje aplinkoje. Tai individualūs ir grupiniai užsiėmimai su psichologu bei pokalbiai su AJE darbuotojais neformalioje aplinkoje.
  • Organizuojamos edukacinės bei pramoginės išvykos, kurios padeda jaunuoliams atsipalaiduoti ir atsiskleisti.
  • Planuojami aktyvūs sportiniai užsiėmimai tiek viduje, tiek lauke (žygiai, aktyvūs iššūkiai), lavinantys atsakomybę, formuojantys laiko planavimo įgūdžius.
  • Kviečiama išbandyti save  įvairiose neformaliojo ugdymo veiklose –

 

Atvirojoje jaunimo erdvėje jaunuoliai gali nemokamai pavalgyti, atsigerti kavos, arbatos, pasivaišinti užkandžiais, saldumynais. AJE skirta jaunimui nuo 14 m. iki 29 m.