Psichologijos akademija

Individualios konsultacijos:
Antradieniais: 14:20-15:05.

Problemų sprendimo užsiėmimai: 
Pirmadieniais: 13:25-14:10

Prasmių indoktrinavimas:
Penktadieniais: 13:25 – 14:10
Daugiau informacijos: el.paštu – laisvalaikis@ksjmc.lt
Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre jau yra teikiamas socialinės, psichologinės pagalbos paslaugų paketas. Paslaugos orientuotos į įvairias šeimas ar asmenis, siekiant padėti spręsti vienokias ar kitokias problemas.
Jei ieškote išėjimo iš sunkios padėties, jei ieškote pagalbos pažįstamam žmogui ar šeimai – ateikite, mes jau laukiame.
Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre nuolat vykdomas informacijos teikimas apie tai, kur šeimos gali gauti reikiamą pagalbą. Po pamokų, mokymo centre, visi bendruomenės vaikai gali gauti vaikų dienos socialinę priežiūrą, užimtumą bei maitinimą. Veikia atvira jaunimo erdvė, kurioje jaunuoliai nuo 14 iki 29 metų prasmingai bei turiningai leidžia savo laisvalaikį.
Centre vykdoma ir ankstyvoji sutrikusios raidos vaikų reabilitacija. Su sutrikimų turinčiais vaikais dirba specialusis pedagogas, psichologas ir kompetentingi mokytojai. Nors sveikatingumo bei lytinio švietimo ugdymas integruotas į dalį ugdymo turinio, bet pagal poreikį gali būti organizuojami pasirengimo šeimai ar tėvystės įgūdžių formavimo užsiėmimai.
Vis dažniau pastebima, kad šeimos netinkamai elgiasi su savo pinigais, sunkiai sekasi juos teisingai paskirstyti ar taupyti. Jei kyla klausimų ar nežinote, kaip pasielgti su savo asmeniniu ar šeimos biudžetu, Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro specialistai gali patarti ar net padėti teisingai sudėlioti žingsnelius, kad nereiktų sukti galvos, ką pateikti vakarienei.
Centre taip pat vyksta kūrybinių ir informacinių kompetencijų raštingumo ugdymas, galima lankyti sporto, meno, muzikos, kalbų, gamtos mokslo akademijas.
Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre teikiama nemokama psichologinė pagalba krizę išgyvenantiems asmenims, teikiamos individualios šeimų, vaikų konsultacijos, auklėjimo ir kitais svarbiais klausimais.
Jeigu jums reikia pagalbos ar žinote, kam ji dabar labai reikalinga, ateikite pas mus – mes tiesiame jums savo ranką. Paimkite ją.
Daugiau informacijos: 861367249