Neformalusis švietimas

  • Neformaliojo švietimo valandos skirstomos atsižvelgiant į Centro mokinių, į klasių komplektų skaičių, mokinių krepšelio lėšas, į parengtas programas bei Centro darbuotojų patirtį.
  • Neformaliojo švietimo programų sąrašas mokiniams paskelbiamas iki rugsėjo 1 d. Mokiniai gali pasirinkti vieną arba kelias neformaliojo švietimo programas.
  • Rengiamos trumpalaikės programos, kurios gali keistis mokslo metų eigoje atsižvelgiant į ugdytinių poreikius.
  • Sudaromas neformaliojo švietimo tvarkaraštis, kurį tvirtina Centro direktorius.
  • Minimalus mokinių skaičius grupėje 5-8 mokiniai.
  • Neformalus švietimas Centro mokiniams – neprivalomas.

 

NEFORMALIOJO ŠVIETIMO UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS 2021-2022 m. m.

Eil. Nr. Būrelio pavadinimas Darbo laikas Valandų skaičius Kur vyksta užsiėmimai
Diena Valanda
1. Vokalo lavinimas I

 

15.10-15.55

15.55-16.40

2

(5-10 kl.)

32 kab.
II 15.10-15.55

15.55-16.40

2

(11-12 kl.)

32 kab.
III 15.10-15.55

15.55-16.40

2

(5-10 kl.)

32 kab.
V 13.25-14.10

14.10-14.55

15.00-15.45

15.45-16.30

4

(11-12 kl.)

32 kab.
2. Siuvimas I 15.30-16.15

16.20-17.05

2

(11-12 kl.)

23 kab.
Keramika II 13.30-14.15

14.15-15.00

15.10-15.55

15.55-16.40

4

(5-8 kl.)

Keramikos studija
3. Anglų kalba pradedantiesiems I-IV 15.00-15.45

15.45-16.30

8

(5-10 kl.)

11 kab.
Anglų kalba pažengusiems I-IV 13.25-14.10

14.10-14.55

8

(11-12 kl.)

11 kab.
Anglų kalba besiruošiantiems egzaminams V 13.25-14.10

14.10-14.55

15.00-15.45

15.45-16.30

4

(11-12 kl.)

11 kab.
4. Aparatinė kompiuterių įranga I-II 13.25-14.10

14.10-14.55

15.00-15.45

15.45-16.30

8

(5-10 kl.)

28 kab.
Operacinių sistemų valdymas III-IV 13.25-14.10

14.10-14.55

15.00-15.45

15.45-16.30

8

(9-10 kl.)

28 kab.
Debesų kompiuterija V 12.30-13.15

13.15-14.00

14.05-14.40

14.40-15.25

4

(11-12 kl.)

28 kab.
5. Krepšinis 3×3 I 15.10-15.55

16.00-16.45

2

(5-8 kl.)

Salė

 

III 15.10-15.55

 

1

(5-8 kl.)

Salė
Pilates II ir IV 17.00-17.45 2

(11-12 kl.)

Gimnastikos salė
6. Fotografija I-V

 

15.00-15.45

15.45-16.30

 

10

(5-10 kl.)

3 kab.
  Kinematografija I-V 13.25-14.10

14.10-14.55

 

10

(11-12 kl.)

3 kab.
7. DJ MIX I 13.25-14.10

14.20-15.05

2

(9-12 kl.)

24 kab.
II 15.10-15.55

16.00-16.45

16.50-17.35

3

(9-12 kl.)

5 kab.
Elektroninė šokių muzika I 15.10-15.55

16.00-16.45

16.50-17.35

3

(9-12 kl.)

36 kab.
II 13.25-14.10

14.20-15.05

2

(9-12 kl.)

24 kab.
Internetinio tinklapio dizainas III 16.20-17.05

17.10-17.55

18.00-18.45

3

(9-12 kl.)

36 kab.
IV 16.20-17.05

17.10-17.55

2

(9-12 kl.)

36 kab.

 

_______________________