Finansinis raštingumas ir verslumas

Užsiėmimai vyksta trečiadieniais nuo 15.15 val.
Registracija el. paštu laisvalaikis@ksjmc.lt

Mokyklose visi mes įgyjame raštingumo, t. y. išmokstame skaityti, rašyti, klausyti. Tačiau daugeliui suaugusiųjų trūksta vienos raštingumo formos žinių ir įgūdžių, būtent, finansinio raštingumo. Mūsų KSJMC įkurta Verslumo akademija, kurioje nemokamai suteikiama žinių, kaip tinkamai suprasti finansinę informaciją, priimti teisingus finansinius sprendimus, pavyzdžiui, kaip sutaupyti studijoms, pensijai arba kaip pasirinkti tinkamą paskolos būstui pasiūlymą. Asmeninių finansų valdymas – mokymosi visą gyvenimą sudėtinė dalis.

,, Galvokite ne kaip mažiau išleisti, o kaip daugiau uždirbti“ – mintis iš pirmo žvilgsnio atrodo teisinga. Tačiau didesnis uždarbis dar nereiškia, kad visos Jūsų gyvenimo problemos bus išspręstos, nes žmonių išlaidos prisitaiko prie pajamų. Tikroji ekonominė vertybė yra disciplina.
Kviečiame aktyviai dalyvauti KSJMC Verslumo akademijoje, kurioje įgysite motyvacijos ir pasitikėjimo taikydami savo finansines žinias įvairiuose finansiniuose kontekstuose ir padidinsite asmens bei visuomenės finansinę gerovę, praplėsite dalyvavimo ekonominiame gyvenime akiratį.
Daugiau informacijos: 861367249