eSportas

Akademija eSportas laukia naujų žaidėjų ir kviečia susitikti bendram žaidimui ketvirtadieniais nuo 14:10 iki 16:10 ir penktadieniais nuo 13:15 iki 16:15 Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre. Akademijoje vietų skaičius yra ribotas, pirmenybė teikiama mūsų mokyklos mokiniams.
Registracija el. paštu laisvalaikis@ksjmc.lt

Dažnai girdime, kad kompiuteriniai žaidimai – laiko švaistymas, ir tai būtų tiesa, jei iš jų nieko neišmoktume. Deja, kompiuteriniai žaidimai išmoko spręsti įvairias iškilusias problemas, priimti teisingus sprendimus, skatina tobulėti.

Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre jau trejus metus sėkmingai gyvuoja eSporto akademija, suburianti jaunuolius komandiniams ir individualiems žaidimams. Pirmaisiais metais populiarus buvo „League of Legends“žaidimas, šiais metais „Fortnight“, „PubG“, „League of Legends“ ir „Smite“ žaidimai. Dar labai mėgstamas „Paladins“ žaidimas.
Akademijoje skiriamos dvi eSporto žaidėjų grupės. Viena, kurioje žaidėjai nori ir gali atsipalaiduoti ar išsilieti, kita, skirta žaidėjams, kurie nori daugiau tokio komandinio žaidimo, susikaupimo, nori lavinti loginį mąstymą. Prioritetas, aišku, skiriamas loginiam mąstymui. Didžiausia eSporto nauda – savikontrolės ugdymas ir, žinoma, netiesioginis anglų kalbos mokymasis, nes žaidimų metu tenka susirasti informaciją, kartais netgi ir bendrauti anglų kalba su kitais žaidėjais.
Suprasdami, kad ir taip didžiąją laiko dalį jaunuoliai praleidžia prie kompiuterio, nepamirštame pertraukėlių.
Daugiau informacijos: 861367249