Gitara

Jei mėgstate gitarą ir norite su ja ieškoti muzikos galimybių, laukiame jūsų Gitaros užsiėmimuose, kurie vyksta penktadieniais nuo 13:25 iki 14:10 val., Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre.
Registracija el. paštu laisvalaikis@ksjmc.lt

Svajojate išmokti groti gitara? Įgyvendinkite savo svajonę!

Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre jau keletą metų vyksta Gitaros užsiėmimai. Čia mokytis groti gitara gali kiekvienas. Nesvarbu, kiek jums metų, kiek turite patirties, svarbiausia – noras mokytis.
Gitaros užsiėmimus veda profesionalus mokytojas, kuris mokymui bei tobulėjimui naudoja modernius instrumentus ir metodiką. Pamoka trunka 45 minutes, kurios metu mokytojas atsakingai tikrina namų darbą, taiso ir užduoda naujus darbus. Akademikai, norintys tobulėti, turi daug dirbti namuose, todėl reikia turėti savo gitarą.
Kiekvienas pažengęs mokinys kviečiamas ir integruojamas į roko muzikos grupę, kur jau ruošiami bendri kūriniai, bendradarbiaujama tarpusavyje: būgnai, bosinė gitara, solinė gitara, ritminė gitara, vokalas, pianinas ir t.t.
Gitaros užsiėmimai tai smagiai ir prasmingai praleistas laikas, naujų draugų ratas bei praplėstos galimybės. Muzikos akademijos mokiniai sėkmingai dalyvauja Lietuvoje ir užsienyje rengiamuose konkursuose.
Daugiau informacijos: 861367249