Fotografija

Užsiėmimai vyksta trečiadieniais nuo 12 val.

Puikiai žinome, ką reiškia mokytis pačiam. Tai kainuoja ne tik daug laiko, o taip pat ir kantrybės. Ne visuomet vienas skaitytas straipsnis aprėpia kiekvieną sritį, tuomet tenka ieškoti papildomos informacijos, papildomų video medžiagų, blog’ų post’ų ar konsultuotis su daugiau patirties turinčiais savo srities profesionalais.

​Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre prasideda įvairių akademijų užsiėmimai. Visi Kauno miesto gyventojai turi galimybę nemokamai mokytis įvairių dalykų. Vienas iš populiariausių užsiėmimų vizualiųjų menų akademijoje yra fotografija.
Kas vyks užsiėmimų metu?
Užsiėmimų metu lankytojai susipažins vienas su vienas kitu, dalinsis patirtimi ir savo fotografijos darbais. Išmoks didelę dalį teorijos: kas yra ir kam reikalinga diafragma, taip pat kokie yra fotoaparatų objektyvai ir kada juos naudoti. Toliau planuojama, jog fotografijos užsiėmimų lankytojai netik įgaus daugiau teorinių žinių, tačiau jau prasidės ir praktiniai užsiėmimai, tiek su ekspozicija, kompozicija, tiek ir su namų darbais.
Ar dar nėra vėlu pradėti lankyti šiuo užsiėmimus?
Fotografijos užsiėmimus dar gali pradėti lankyti visi norintys Kauno miesto gyventojai. Užsiėmimai truks visus metus, bet kuo greičiau žmonės prisijungs prie grupės, tuo daugiau žinių ir praktikos įgis. Svarbiausia, reikia turėti savo fotoaparatą ir nepamiršti užsiregistruoti elektroniniu paštu laisvalaikis@ksjmc.lt.
Kur ir kokiu laiku vyksta užsiėmimai?
Fotografijos užsiėmimai vyksta Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre, adresu Sandėlių g. 7, Kaunas. Užsiėmimai vyksta trečiadieniais nuo 12 val.
Atsikratyk rutinos, skirk laiko savo hobiui ir praleisk visą dieną su bendraminčiais. Pokalbiai fotografijos temomis ir naujos pažintys.

Mokykitės sužinotas teorines žinias iškart tikrindami praktikoje!
Daugiau informacijos: 861367249