Atvirosios jaunimo erdvės prie KSJMC kultūrinė-pažintinė jaunuolių išvyka į Vilnių

Atvirosios jaunimo erdvės prie KSJMC kultūrinė-pažintinė jaunuolių išvyka į Vilnių.

Išvykos metu jaunuoliai apsilankė kasmet Lietuvoje organizuojamoje Vilniaus knygų mugėje, kongresų centre LITEXPO. Čia akiratį praplėtė, išvydę be galo didelę knygų pasiūlą iš begalybės įvairių lietuviškų leidyklų. Jaunuoliai taip pat apsilankė ir Agatos muzikos salėje, kur teko išvysti ne vieną žymų muzikos atlikėją, išbandė įvairias interaktyvias edukacijas.

Po kultūrinės programos laukė pažintinė ekskursija po Vilniaus senamiestį, kurioje sužinojo kur yra Signatarų namai, ką slepia siauros ir jaukios senamiesčio gatvelės, kokias istorijas gali papasakoti miesto architektūra.

Finalinis išvykos akordas – dalyvavimas susitikime-diskusijoje su tarpdisciplininių ir tarpasmeninių menų atstovu Tomu Lagūnavičiumi Menų spaustuvės infotekoje.  Čia jaunuoliai aktyviai dalyvavo diskusijoje, reiškė savo nuomone apie pasaulį beužvaldantį dirbtinį intelektą.

Po nuostabių patirčių kartu su KSJMC mokyklos direktoriumi Tomu Lagūnavičiumi aptarėme dienos įspūdžius prie itališkos picos.

Dėkojame privačiam rėmėjui, kuris suteikė galimybę jaunimui pamatyti, išgirsti, paliesti ir patirti Vilnių įvairiais kontekstais! Didelis dėkui nuo visos komandos, keliavusios į šią įspūdingą, kupiną įvairių patirčių kelionę!

Parašykite komentarą