EDUKACINĖ IŠVYKA Į VILNIŲ

Ketvirtadienį Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro moksleiviai vyko į edukacinę išvyką į Vilnių.

Išvykos metu moksleiviai  iš arčiau susipažino su vienu svarbiausiu laisvės kovos simboliu Vilniaus televizijos bokštu. TV bokštas – tai praėjusio amžiaus 8-to dešimtmečio technologinio progreso ir pastatų konstrukcijų inovacijų simbolis. Po Sausio 13-osios įvykių, tapęs vienu svarbiausiu laisvės kovos simboliu.  Apsilankymo metu  moksleiviams papasakota TV bokšto istorija, aplankyta Sausio 13-osios ekspozicija, TV bokšto daiktų muziejus. Didžiausią įspūdį paliko apsilankymas apžvalgos aikštėje, esančioje 165 m. aukštyje.

Kelionės tęsinys – virtuali kelionė po M. K. Čiurlionio kūrybos pasaulį. Edukacijos  „Angelų takais“ metu, žiūrėdami pro virtualios realybės akinius, mokiniai patyrė unikalią kelionę po magišką M. K. Čiurlionio pasaulį. Skambant paties M. K. Čiurlionio ir kompozitoriaus M. Urbaičio muzikai, virtualioje erdvėje vyko pažintis su 60-čia žymaus lietuvių dailininko paveikslų. Čiurlionio kūryba ir jo kūrinių personažus sujungiantis siužetas kvietė pažinti menininko kurtą magišką pasaulį, iš arčiau susipažinti su paveikslų veikėjais ir jų aplinka. 

M. K. Čiurlionio „Angelų takais“ VR patirtį sukūrė ir į virtualią realybę siužetą perkėlė lietuvių kūrėjai K. Buožytė ir V. Žukas. 2020 m. už šią patirtį yra apdovanoti Sidabrinės Gervės nominacija – geriausios profesinės meistrystės srityje.

Ši išvyka paliko neišdildomą įspūdį moksleivių širdyse, keliaudami namo jaunuoliai inirtingai diskutavo apie naujas patirtis, išgirstą ir išvystą informaciją.

KSJMC, nes viskas prasideda čia…

Išvykos organizatoriai: vyr. matematikos mokytoja, specialioji pedagogė metodininkė Nida Pakėnienė, istorijos mokytoja metodininkė Danutė Sabaliauskienė, vyr. lietuvių kalbos mokytoja, logopedė Angelė Jačėnienė, vyr. matematikos mokytoja Jonė Butvilienė.

Parašykite komentarą