Vaikų dienos stovykla „Baltieji džiaugsmai“.

Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre gruodžio 28-31 dienomis vyko nemokama vaikų dienos stovykla „Baltieji džiaugsmai“.

Balti džiaugsmai  – tai atostogos, tai laikas kada gali džiaugtis užsiėmimų įvairove, pradedant viktorinomis, įvairiomis linksmomis užduotimis, judriaisiais žaidimais, meninėmis, kūrybingumą skatinančiomis veiklomis. Balti džiaugsmai – tai šypsenos bei nepakartojamos emocijos vaikų veiduose.

Kūrybingi ir išmanūs KSJMC mokytojai, stovyklaujantiems vaikams, nedavė laiko nuobodžiauti, kasdien vyko vis kitos įtraukiančios veiklos, tokios kaip : „Naujametinė mozaika – dėlionė“, „Laimės šulinys“, „Naujametinė domino kaukė“, „Žodiniai žaidimai užsienio kalbų pamokose”, stalo žaidimai, judrieji žaidimai,  „Pamokėlė apie saugumą per Naujuosius metus“, tapyba rankomis, „Emocijos“, „Kalėdinė viktorina“, „Žibintų gamyba“, „Baltasis bingo“ ir kita.

Dėkojame mokytojams : Gitanai, Snieguolei, Santai, Lauksminai, Agnei, Aušrai, Tatjanai, Irenai, Danutei, Sauliui, Aurimui, Gediminui už kūrybiškumą ir puikų komandinį darbą!

Stovykloje laiką leidusiems vaikams siunčiame linkėjimus, jūs buvote puikūs ir aktyvūs 😀👍✌️

Parašykite komentarą