„Erasmus+“ programos dalyviai svečiavosi Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre.

Kauno švietimo inovacijų centro direktorės Rasos Bortkevičienės lydimi KSJMC lankėsi „Erasmus+“ švietimo sistemos dalyviai iš Prancūzijos, Belgijos, Ispanijos, Italijos ir Lietuvos. 

Svečiams seminarą apie naujas mokymosi metodikas, įdiegtas Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre, vedė KSJMC mokyklos direktorius Tomas Lagūnavičius. „Erasmus+“ dalyviai buvo supažindinti su postneuroedukologinio mokymo metodika, poststoiška, prasmių indoktrinavimo sistemomis. Svečiai ne tik klausėsi paskaitos, bet ir atlikinėjo užduotis, sukurtas pagal pristatytas metodikas. 

„Erasmus+“ dalyviai įgavo naujų patirčių bei gerų patarimų, kuriais po intensyvaus seminaro dalinosi prie arbatos ir kavos puodelio su kolegomis iš skirtingų Europos šalių bei KSJMC dirbančiais mokytojais.

Dėkojame KŠIC direktorei, KSJMC mokyklos direktoriui, „Erasmus+“ dalyviams už  kartu įgytas puikias patirtis ir geras emocijas.

Gera dalintis naudingomis patirtimis!

„Erasmus+“ yra populiariausia Europos Sąjungos žinių ir patirčių mobilumo programa, Lietuvoje veikianti jau nuo 1998-ųjų, kurios galimybėmis per pastaruosius 7 metus pasinaudojo beveik 100 tūkstančių piliečių! Jomis gali pasinaudoti visi – nuo darželinuko iki senjoro – per tarptautinius mainus, praktikas, savanorystę, jaunimo ar suaugusiųjų švietimo projektų įgyvendinimą. Programą „Erasmus+“ Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas ir Jaunimo reikalų agentūra.

 

Parašykite komentarą