KSJMC moksleivių ir AJE lankytojų praktika Prienų kultūros ir laisvalaikio centre

KSJMC mokiniai ir AJE lankytojai  Svajūnas Kunickas ir Evaldas Baltrušaitis  sausio 11-15 dienomis atliko praktiką Prienų kultūros ir laisvalaikio centre. 

Kartu su KSJMC Akademijos dėstytoju Juliumi Kazlausku moksleiviai tobulino  „Įvade į DJ profesiją“ įgytas žinias ir panaudojo jas praktikoje. 

Per keturias praktikos dienas vaikinai susipažino su kino filmo įgarsinimo ir projektoriaus nustatymo subtilybėmis, konferencijų įgarsinimo – 3 iojo amžiaus universiteto paskaitoje, muzikinių renginių  įgarsinimo  –  koncertai „Už viltį ir laisvę“ Laisvės gynėjų dienos atminimui ir „Mano krašto partizanų dainos“ Prienų kultūros ir laisvalaikio centre.

            Susipažinti su garso operatoriaus darbu ir visais pasiruošimo profesionaliam renginio įgarsinimui niuansais, garsinti renginį –  tai didelis iššūkis ir atskomybė.  Svajūnas Kunickas dalinosi įspūdžiais:

 „Pats įdomiausias momentas buvo garsinti renginį „Mano krašto  partizanų dainos“, čia dalyvavo daug atlikėjų ir teko derinti dažnius, mikrofono garsą, netgi teko pasimokyti kaip iš anksto užprogramuoti kūrinius, kad spėtumei pasiruošti kitiems atlikėjams……Sunkiausia? Reikalų buvo su projektoriaus nustatymu kokybiškam filmo rodymui, čia neužteko mūsų trijų žmonių rankų, sulaukėme techninės pagalbos ir iš centro darbuotojų….

 Norėčiau pakartoti! Su dėstytoju jau deriname galimus būsimus renginius.  Ar tai galėtų būti mano profesija? Gal taip, o gal ir ne, bet labai įdomu. “ 

Džiaugiamės ir didžiuojamės KSJMC besimokančiais jaunuoliais, žinių ir praktinių įgūdžių taikymu realioje gyvenimiškoje situacijoje  ir galimybe bendradarbiauti su Prienų kultūros ir laisvalaikio sale.

KSJMC, nes viskas prasideda čia….. 

Parašykite komentarą