PASKUBĖK! Greičiau užsirašyk mokytis! NELAUK paskutinės minutės!

Laba diena, esu Agnė , Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre dirbu suaugusiųjų mokinių klasių kuratore. 

Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras siūlo keturias mokymosi formas, iš kurių tu gali pasirinkti sau tinkamiausią:

Pirma ir mūsų centre populiariausia mokymosi forma tarp suaugusiųjų mokinių, tai mokymasis nuotoliniu būdu.  Mokyklos sukurtoje moodlo sistemoje mokytojai yra sukėlę video pamokas, kur jūs mokotės savarankiškai ir kiekvieną mėnesį nuotoliniu būdu atsiskaitote darbus, esant poreikiui mokiniams yra teikiamos mokytojų konsultacijos. Kartą per trimestrą reikia atvykti į mokymosi įstaigą išsilaikyti įskaitą už visą trimestrą. 

Antroji mokymosi forma neakivaizdinė. Čia jūs galite rinktis jums tinkanti variantą, tai mokytis 2 vakarus per savaitę arba šeštadieniais. 

Taip pat siūlome kasdienę  mokymosi formą 11-12 klasių suaugusiesiems mokinims. Pasirinkę šią mokymosi forma mokiniai mokosi darbo dienomis, pagal jiems sudarytą pamokų tvarkaraštį. 

Ir žinoma turime puikią mokymosi programą jaunimo klasės mokiniams, apie kurią plačiau Jums papasakos puikios mūsų mokyklos mokytojos ir jaunimo klasių kuratorės. 

Jei nors viena mokymosi forma tave sudomino, susisiek su mumis ir mes tau plačiau papasakosime, mums visai nesvarbu, koks tavo amžius ar kur tu gyveni, tad kviečiu tave ateik mokytis pas mus.

NEDELSK ir pradėk mokytis KSJMC JAU DABAR!

KSJMC, nes viskas prasideda čia…

Registracija: https://bit.ly/35icGh7

Kauno Suaugusiųjų ir Jaunimo mokymo centras

Adresas: Sandėlių g. 7, Kaunas

Kontaktinis tel.: 8 37341400

El. paštas: info@ksjmc.lt

Parašykite komentarą