PROJEKTAS „NEŠLUOK JAUSMŲ PO KILIMU“ VI ir VII susitikimas

VI – VII susitikimai

Lapkričio 9 dieną Atvirosios jaunimo erdvės prie KSJMC jaunimas vėl mokėsi kaip tvarkytis su įvairiomis emocijomis bei įtampomis. 

VI ir VII susitikimo temos:

• Aromaterapija

• Terapinė mankšta (su aromaterapija)

• Kvėpavimo pratimai.

Terapinės mankštos metu lektorė Sandra pademonstravo, kaip teisingai atlikti savimasažą naudojant paprastus kamuoliukais. Mankštindamiesi jaunuoliai suprato, jog jų kūnuose yra silpnų vietų, kurias reikia stiprinti. 

Aromaterapijos sesijos metu, uostydami įvairių eterinių aliejų kvapus, jaunuoliai bandė išsiaiškinti, kas patinka jiems ir kas jų draugams. Supratome, kad kvapai kiekvieną priverčia jaustis skirtingai – tas pats kvapas vieną gali atpalaiduoti, kitam suteikti energijos ar net suerzinti. 

Džiugu, kai sužinai ir atrandi būdų kaip pagelbėti sau ir šalia esančiam žmogui. Emocinė ir fizinė sveikata lygiagrečiai svarbūs dalykai.

Gerbkime, saugokime save ir šalia esančius žmones🙌

————————————-

Nuo š. m. rugsėjo 21 d. Atvirosios jaunimo erdvės prie KSJMC jaunimas dalyvauja projekte „Nešluok jausmų po kilimu“, kurias organizuoja VšĮ „Daugiau nei sportas“.

Projektas „Nešluok jausmų po kilimu“ yra finansuojamas iš Kauno savivaldybės lėšų.

Projektu siekiama jaunimą skatinti pažinti savo emocijas, išmokti valdyti stresą, atliekant įvairias dėmesingumo praktikas bei sportuojant. 

Ačiū lektorei Sandrai Baltramonaitytei už įdomias patirtis ir aktyvų laiką kartu 🙂

👉 Įsimintinos akimirkos nuotraukose.

Parašykite komentarą