Eil. Nr. | Laikas | Gruodžio 4 d. | Gruodžio 11 d. | Gruodžio 18 d. |
1. | 8.30 – 9.15 | Lietuvių k. | Lietuvių k. | Matematika |
2. | 9.20 – 10.05 | Lietuvių k. | Lietuvių k. | Matematika |
3. | 10.10 – 10.55 | Lietuvių k. | Lietuvių k. | Matematika |
4. | 11.00 – 11.45 | Lietuvių k. | Lietuvių k. | Matematika |
5. | 12.15 – 13.00 | Istorija-Geografija | Verslas ir vadyba | Anglų k. |
6. | 13.05 – 13.50 | Istorija-Geografija | Verslas ir vadyba | Anglų k. |
7. | 13.55 – 14.40 | Istorija-Geografija | Verslas ir vadyba | Anglų k. |
Mokytojų konsultacijų, skirtų mokymosi praradimams kompensuoti, grafikas
(jaunimo klasėms)
Mokytojų konsultacijų, skirtų mokymosi praradimams kompensuoti, grafikas
(suaugusiųjų klasėms)
Savaitės dienos | Mokytojo vardas ir pavardė | Mokomasis dalykas | Konsultacijų laikas | Konsultacijų skaičius per savaitę |
Pirmadienis
|
Sandra Čerškienė | Ekonomika ir verslumas | 13.30-14.15 | 1 |
Angelė Jačėnienė | Lietuvių kalba | 12.30-13.15
13.25-14.10 |
2 | |
Jovita Jankienė
|
Geografija | 15.10-15.55 | 1 | |
Snieguolė Lozanikovienė | Anglų kalba | 14.20-15.05
15.05-15.50 |
2 | |
Gitana Krutkevičienė | Lietuvių kalba | 14.20-15.05 | 1 | |
Nida Pakėnienė
|
Matematika | 14.20-15.05
15.10-15.55 |
2 | |
Antradienis
|
Saulius Jonas Martinaitis | Fizika | 12.30-13.15 | 1 |
Angelė Jačėnienė | Lietuvių kalba | 12.30-13.15 | 1 | |
Angelė Jačėnienė | Lietuvių kalba | 13.25-14.10 | 1 | |
Jonė Butvilienė | Matematika | 14.10-14.55 | 1 | |
Oksana Sabatauskienė | Biologija | 14.20-15.05 | 1 | |
Nida Pakėnienė | Matematika | 14.20-15.05
15.10-15.55 |
2 | |
Trečiadienis | Jonė Butvilienė | Matematika | 12.30-13.15
13.30-14.15 |
2 |
Saulius Jonas Martinaitis | Matematika | 13.25-14.10 | 1 | |
Snieguolė Lozanikovienė | Anglų kalba | 14.20-15.05 | 1 | |
Danutė Sabaliauskienė | Istorija | 14.00-14.45
15:00-15.45 |
2 | |
Nida Pakėnienė
|
Matematika | 14.20-15.05
15.10-15.55 |
2 | |
Ketvirtadienis | Aušra Martinkevičienė | IT | 14.20-15.05 | 1 |
Tatjana Puzinova | Rusų kalba | 15.05-15.50 | 1 | |
Gitana Krutkevičienė | Lietuvių kalba | 14.20-15.05 | 1 | |
Nida Pakėnienė
|
Matematika | 15.00-15.45
15.45-16.30 |
2 | |
Penktadienis | Jonė Butvilienė | Matematika | 13.25-14.10 | 1 |
Iš viso: | 30 |
Mokytojų konsultacijų, skirtų mokymosi praradimams kompensuoti, grafikas
(suaugusiųjų klasėms)
Savaitės dienos | Mokytojo vardas ir pavardė | Mokomasis dalykas | Konsultacijų laikas | Konsultacijų skaičius per savaitę |
Pirmadienis | Gitana Krutkevičienė | Lietuvių kalba | 13.25-14.10 | 1 |
Rima Bereišienė | Lietuvių kalba | 14.15-15.00
15.05-15.50 |
2 | |
Irena Gečienė | Matematika | 14.00-14.45
14.55-15.40 |
2 | |
Antradienis | Rima Bereišienė | Lietuvių kalba | 13.25-14.10 | 1 |
Angelė Jačėnienė | Lietuvių kalba | 14.20-15.05 | 1 | |
Oksana Sabatauskienė | Biologija | 15.30-16.15 | 1 | |
Oksana Sabatauskienė | Chemija | 16.15-17.00 | 1 | |
Trečiadienis | Sandra Čerškienė | Ekonomika ir verslumas | 12.30-13.15 | 1 |
Irena Gečienė | Matematika | 14.35-15.20
15.25-16.10 16.15-17.00 |
3 | |
Ketvirtadienis | Aušra Martinkevičienė | IT | 13.25-14.10 | 1 |
Tatjana Puzinova | Rusų kalba | 13.25-14.10 | 1 | |
Danutė Sabaliauskienė | Istorija | 14.00-14.45 | 1 | |
Saulius Jonas Martinaitis | Fizika | 14.20-15.10 | 1 | |
Penktadienis | Tatjana Puzinova | Anglų kalba | 15.05-15.50 | 1 |
Rima Bereišienė | Lietuvių kalba | 12.20-13.05 | 1 | |
Rima Bereišienė | Vokiečių kalba (visos kl.) | 14.15-15.00 | 1 | |
Iš viso: | 20 |
______________________