Projektinė diena „Klaipėdos miestas – kur jūra ošia ir delfinai šoka

2026 m. gegužės 21 dieną KSJMC 7-10 klasių mokiniai dalyvavo turiningoje ir įspūdžių kupinoje edukacinėje išvykoje į Klaipėdą bei Smiltynę. Kelionės metu mokiniai aplankė Klaipėdos jūrų muziejaus erdvę, atvirą pažinimui, bendradarbiavimui ir kiekvienam, norinčiam prisiliesti prie jūrinės Lietuvos istorijos bei gamtos išsaugojimo iniciatyvų. 🌍💙

Ten jie susipažino su jūros gyvūnais, stebėjo akvariumų gyventojus, o didžiausią įspūdį paliko apsilankymas Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume, kuriame visi grožėjosi įspūdingu delfinų ir jūrų liūtų pasirodymu. 🐬

Plaukdami keltu mokiniai grožėjosi įspūdingais vaizdais, bendravo. 🌊☀️ Smagus laikas kartu stiprino draugiškus tarpusavio ryšius.

Vėliau jie dalyvavo edukacinėje veikloje – sūrio pirštelių degustacijoje, dalijosi įspūdžiais ir po aktyvios dienos galėjo pasistiprinti gardžiais užkandžiais. 😊

Džiaugiamės prasminga, įdomia ir daug gerų emocijų suteikusia išvyka! 💙😊

Renginio organizatoriai: lietuvių k. vyr. mokytoja, logopedė Angelė Jačėnienė, specialioji pedagogė Nida Pakėnienė, mokinio padėjėja Dovilė Eitmonienė.

 

 

Parašykite komentarą