KSJMC Kauno Suaugusiųjų ir Jaunimo mokymo centras kviečia mokytis

Kviečiame 6 – 12 klasių mokinius mokytis Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymosi centre.

Esu anglų ir rusų kalbų mokytoja.  Dėstau 6-12 kl. Savo darbe naudoju postkognityvinio ir  neuroedukologinio mokymo sistemas, taikau aktyvius mokymosi metodus, padedančius ugdyti kūrybiškumą ir gebėjimą efektyviai įsisavinti dėstomą medžiagą. Džiaugiuosi, kad KSJMC suteikia galimybę tobulėti ir taikyti įgytas naujas žinias praktikoje ir mokytojams, ir mokiniams. Kitais metais turėsime 2 naujas klases:

1) short bakalauriato ir 2 )dirbtinio intelekto, kurioje visų dalykų mokymas vyks anglų kalba, nes mūsų centras-globali mokykla, kurioje gali gauti paslaugas viso pasaulio piliečiai.

   Vedu ne tik pamokas, be ir neformaliojo ugdymo užsiėmimus užsienio kalbų akademijose, kurių tikslas-suteikti teorinių ir praktinių techninio vertimo žinių. Dalyviai-įvairaus amžiaus žmonės(15-50m.).Užsiėmimai vyksta vieną kartą per savaitę visus mokslo metus.Trukmė-2 val. Aktyviausi dalyviai kursų pabaigoje gauna sertifikatus. Dėkojame visiems mokiniams ir akademijų lankytojams už aktyvų dalyvavimą konkursuose „Olympis‘ ir „Aš postkovidinėje epochoje“.

 Ateikite mokytis pas mus. Tikrai nepasigailėsite. Laukiame Jūsų.

 

Kaip galite pateikti prašymą lankyti mokyklą?

1. Internetu paspaudę nuorodą https://bit.ly/35icGh7;

2. Elektroniniu paštu info@ksjmc.lt;

3. Atvykus į mokyklą adresu: Sandėlių g. 7, Kaunas.

Kontaktinis telefonas pasiteiravimui: 8 37341400

 

Parašykite komentarą