KULTŪROS PASO EDUKACINIS RENGINYS „OBUOLYS NUO OBELS…” KSJMC

Š. m. balandžio 30 d. KSJMC vyko Kultūros paso edukacinio renginio „Obuolys nuo obels… –  šmaikšti smulkiosios tautosakos viktorina. Dalyvavo 7-ų ir 8-ų klasių mokiniai.

 

Virtualus ir interaktyvus edukacinis užsiėmimas „Obuolys nuo obels…“ vyko pasitelkus šiuolaikines technologijas, skatino nuotaikingai pažinti smulkiosios tautosakos kūrinius.
Žaidimas pritaikytas paaugliams, itin jautriai ir kritiškai aplinką vertinančiai amžiaus grupei, kuriai svarbu turtinti gimtąją kalbą, atrandant šmaikščius priežodžius ir patarles bei pritaikant juos kasdienėje kalboje.
Moksleiviai turėjo galimybę nuotaikingai ir patraukliai ne tik pažinti lietuviškos smulkiosios tautosakos grožį, bet ir atrasti atitikmenų anglų kalboje bei įsitraukti į virtualų žaidimą.
Tai padėjo lavinti mokinių vaizduotę ir kūrybiškumą.
Organizatoriai: Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro rusų ir anglų kalbos vyr. mokytoja Tatjana Puzinova, informacinių technologijų vyr. mokytoja Aušra Martinkevičienė, lietuvių kalbos mokytoja Angelė Jačėnienė ir dailės mokytoja Ligita Marcinkevičiūtė.

Parašykite komentarą