Grupinio neakivaizdinio pamokų tvarkaraštis (gruodis)

Mokymosi forma – grupinė.
Mokymosi būdas – neakivaizdinis. 

ŠEŠTADIENIS (GRUODIS)

 Klasės III–IV

ŠEŠTADIENIS

Eil. Nr. Laikas Gruodžio 1 d. Gruodžio 8 d. Gruodžio 15d. Gruodžio 22 d.
1. 8.30 – 9.15 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Matematika
2. 9.25 – 10.10 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Matematika
3. 10.20 – 11.05 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Matematika
4. 11.35 – 12.20 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Matematika
5. 12.30 – 13.15 Istorija/Geografija Istorija/Geografija Istorija/Geografija Biologija
6. 13.25 – 14.10 Istorija/Geografija Istorija/Geografija Istorija/Geografija Biologija
7. 14.20 – 15.05 Istorija/Geografija Istorija/Geografija Istorija/Geografija Biologija

 

ĮSKAITŲ TVARKARAŠTIS NUOTOLINIU BŪDU BESIMOKANTIEMS lapkričio mėn

Eil.

Nr.

Dalykas,
Mokytojas
Kabineto
numeris
 
Diena
 
Laikas
Įskaitų
Diena
laikas
Laikas
 
Diena
 
Laikas
1. Etika

S. Žilinskienė

11 27 8:30-16:00 28 8:30-16:00 29 8:30-16:00
2. Lietuvių kalba

R. Bereišienė

(11-12 klasė)

33 27 16:00-17:00 28 13:25-14:10 30 11:35-12:20
Lietuvių kalba

G. Krutkevičienė (5, 6, 7, 10 klasės)

9 27 14:40-15:05 29 13:25-14:10 30 13:25-14:10
Lietuvių kalba

A.Jačėnienė

(8-9 klasės)

30 26 12:30-13:15 27 12:30-13:15 28 11:35-12:20
3. Anglų k.

I. Zaikinienė

(11-12 klasės)

10/25 28

(10kab.)

14:20-15:05 28

(10kab.)

15:15-16:00 30

(25kab.)

15:15-16:00

 

Anglų k.

S. Lozanikovienė

(5-10 klasės)

10 27 9:25-10:10 29 16:30-17:15 30 10:20-11:05
4. Vokiečių k.

R. Bereišienė

  27 17:00-18:00      

 

5. Rusų k.

T. Puzinova

34 26 16:30-19:00 28 17:25-18:15 30 15:10-17:00
6. Matematika

I. Gečienė

24 26 18:00-19:00 27 18:15-19:00 28 16:30-17:15
7. Istorija

D. Sabaliauskienė

22 27 16:00-17:00 28 13:20-14:20 30 13:20-14:20
8. Geografija

J. Jankienė

(kabinetas tikslinamas) 27 16:00-17:00 28 14:00-15:00 29 14:00-15:00
9. Biologija

S. Muchaitė

25 27 15:00-16:00 29 15:15-17:00    

 

10. Fizika

S. Martinaitis

(kabinetas tikslinamas) 27 13:20-15:05 29 12:30-1505 30 13:25-15:15
11. Chemija

E. Savickaitė

26 26 8:30-11:00 28 8:30-13:00 30 13:00-16:00
12. Dailė/Dizainas

L. Marcinkevičiūtė

32 27 16:00-18:00 28 19:30-20:15 29 15:15-16:00

 

13. Verslas ir vadyba/

Ekonomika

S. Čerškienė

  26 10:10-11:30 27 12:30-16:30 30 9:15-10:20

11:05-12:30

14. IT

A. Martinkevičienė

35 27 14:10-15:05 28 15:45-16:30 29 16:00-16:45
15. Kūno kultūra

A. Masys

Salė 28 20:00-21:00 30 20:00-21:00  

Lapkričio mėnesio tvarkaraštis (grupinis neakivaizdinis)

ŠEŠTADIENIS

Eil. Nr. Laikas Lapkričio 3 d. Lapkričio 10 d. Lapkričio 17 d. Lapkričio 24 d.
1. 8.30 – 9.15 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Matematika
2. 9.25 – 10.10 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Matematika
3. 10.20 – 11.05 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Matematika
4. 11.35 – 12.20 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Matematika
5. 12.30 – 13.15 Anglų k. Istorija/Geografija Biologija Istorija/Geografija
6. 13.25 – 14.10 Anglų k. Istorija/Geografija Biologija Istorija/Geografija
7. 14.20 – 15.05 Anglų k. Istorija/Geografija Biologija Istorija/Geografija
8. 15.15 – 16.00 Anglų k. Etika Biologija Kūno kultūra

 

 

Kviečiami 12-18 metų mokiniai į „Kadro“ kino kastingą

Kosminis laivas, Kauno fortų katakombos su natūraliomis dekoracijomis ir rekvizitais, senovinės pilies rūsiai,  prabangus viešbutis, televizijos studija, žirgyno maniežas ir arklidės, senovinė kalvė, lėktuvo piloto kabina, miesto požemiai, kalėjimo kamera, grožio studija, patalpa egzorcizmo apeigoms. Į tokias lokacijas pateks laimingieji, praėję „Kadro“ kino akademijos kastingą.

Sudarytos kūrybinės grupės (režisierius, operatorius, montuotojas, aktoriai) per 3 dienas sukurs 1-5 minučių vaidybinius filmus pagal duotus scenarijus neįprastose lokacijose. Filmų premjera vyks spalio 30 d. 16 val. M. Žilinsko dailės galerijoje dalyvaujant ir vertinant kino profesionalams.

Registracija į kastingą vyksta nuo spalio 5  iki 16 d. el. p. kadras@kadras.lt . Susitikimas su užregistruotais dalyviais vyks spalio 17 ir 18 d. nuo 16:00 val. Kauno moksleivių techninės kūrybos centre, A. Mickevičiaus g. 2-209 (prie PC „Akropolis“). Daugiau informacijos www.kadras.lt
ATSISIŲSTI: Registracijos forma.docx

Nemokamos IT stovyklos moksleiviams

Turing School spalio mėnesį pradeda nemokamų neformaliojo vaikų švietimo stovyklų „Pralenk ateitį“ ciklą! Visi 8-10 kl. moksleiviai, besidomintys tech naujovėmis, programavimu ar kibernetika, kviečiami rinktis iš skirtingų programų, vyksiančių savaitgalių ir atostogų metu, ir registruotis. Stovyklos vyks Vilniuje, o moksleivių kelionės į stovyklas ir iš jų bei nakvynės Vilniuje bus finansuojamos.

Programų aprašus bei tikslias datas rasite registracijos formose:

  1. Išmok programuoti žaisdamas: https://goo.gl/zJGrVf
  2. Turing Talents: https://goo.gl/gYhuuA
  3. Kodas: namas: https://goo.gl/KqW7Bu
  4. Herojų mokslas: https://goo.gl/T8rT9B
  5. Atgal į ateitį su matematika ir informacinėmis technologijomis: https://goo.gl/hq8ZZX

Registracija atvira iki spalio 17 d.

Šios stovyklos yra visiškai nemokamos. Apgyvendinimas, maitinimas, programa ir kelionės
išlaidos (sumokėti už kelionę reikės patiems, bet mes grąžinsime pinigus) yra finansuojamos.
Turite klausimų? Kreipkitės telefonu 868411365 arba el. paštu brajeckaite@tschool.io su malonumu
atsakysime į visus Jūsų klausimus.

Naujas „Akademijų“ tvarkaraštis

Papildytas akademijų tvarkaraštis!Dar daugiau naujų mokytojų ir dar daugiau užsiėmimų mūsų akademijose.Registracija el. paštu laisvalaikis@ksjmc.lt

Posted by Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras on 2018 m. Lapkritis 16 d., Penktadienis

Tvarkaraštis

Pamokų tvarkaraščiai

Mokymosi forma – grupinė.
Mokymosi būdas – dieninis.

ATSISIŲSTI: pamokų tvarkaraštis 2018-2019

Sav. D. pam.
5-6 7 8a 8b 9a 9dj 10a 10dj 11-12 11nt 12nt
I 1 anglų k. lietuvių k. lietuvių k. istorija biologija fizika matematika vokiečių k.
2 matematika istorija matematika lietuvių k. chemija verslo vad. anglų k. lietuvių k. fizika biologija
3 istorija matematika chemija matematika anglų k. fizika lietuvių k. rusų k. lietuvių k. inform. tech.
4 dailė fizika anglų k. ekonomika lietuvių k. lietuvių k. rusų k. inform. tech. lietuvių k. matematika
5 lietuvių k. anglų k. kūno kult. fizika biologija rusų k. matematika dailė istorija vokiečių k.
6(1) dailė muzika lietuvių k. inform. tech. vokiečių k. kūno kult. rusų k.
7(2) muzika lietuvių k. rusų k.
8(3) anglų k.
9(4) biologija
10(5) matematika
11(6) matematika
II 1 lietuvių k. biologija verslo vad. anglų k. lietuvių k. dorinis ugd. istorija lietuvių k. matematika geografija
2 gamta ir žm. matematika lietuvių k. geografija matematika istorija lietuvių k. dorinis ugd. vokiečių k. verslo vad.
3 matematika geografija istorija dorinis ugd. vokiečių k. matematika biologija rusų k. inform. tech. dailė
4 anglų k. lietuvių k. matematika biologija ekonomika rusų k. vokiečių k. geografija dailė anglų k.
5 kūno kult. technolog. anglų k. žurnalistika rusų k. lietuvių k. dorinis ugd. anglų k. verslo vad. matematika
6(1) muzika kūno kult. rusų k. lietuvių k. žurnalistika anglų k. lietuvių k. anglų k. matematika
7(2) muzika kūno kult. matematika rusų k.
8(3) istorija
9(4) dorinis ugd.
10(5) verslo vad.
11(6) geografija
III 1 dorinis ugd. lietuvių k. biologija lietuvių k. geografija piliet. pagr. chemija matematika lietuvių k.
2 matematika istorija lietuvių k. geografija anglų k. lietuvių k. matematika lietuvių k. dorinis ugd.
3 anglų k. dorinis ugd. geografija lietuvių k. technolog. istorija kūno kult. matematika rusų k.
4 kūno kult. rusų k. matematika istorija dorinis ugd. lietuvių k. inform. tech. anglų k. geografija vokiečių k.
5 technolog. kūno kult. dorinis ugd. žurnalistika lietuvių k. matematika rusų k. anglų k.
6(1) technolog. rusų k. kūno kult. lietuvių k. muzika matematika inform. tech. anglų k. dorinis ugd.
7(2) kūno k./rusų žurnalistika lietuvių k. muzika dailė
8(3) geografija
9(4) inform. tech.
10(5) žurnalistika
11(6) rusų k.
IV 1 geografija matematika anglų k. matematika fizika lietuvių k. chemija biologija lietuvių k. istorija
2 matematika biologija lietuvių k. chemija geografija piliet. pagr. lietuvių k. lietuvių k. matematika fizika
3 gamta ir žm. fizika geografija lietuvių k. istorija chemija anglų k. matematika vokiečių k. kūno kult.
4 lietuvių k. anglų k. chemija piliet. pagr. inform. tech. fizika matematika kūno kult. biologija lietuvių k.
5 inform. tech. lietuvių k. matematika biologija anglų k. technolog. lietuvių k.
6(1) inform. tech. dailė matematika anglų k. kūno kult. muzika
7(2) inform. tech. kūno kult. dailė muzika
8(3) dailė
9(4) dizainas
10(5) anglų k.
11(6) anglų k.
V 1 istorija lietuvių k. lietuvių k. anglų k. matematika verslo vad. geografija fizika chemija vokiečių k.
2 geografija matematika fizika chemija dailė anglų k. lietuvių k. istorija matematika lietuvių k.
3 lietuvių k. geografija istorija rusų k. kūno kult. chemija dailė verslo vad. lietuvių k. matematika
4 lietuvių k. anglų k. dizainas fizika lietuvių k. matematika rusų k. kūno kult. anglų k.
5 žm. s./rusų kūno kult. verslo vad. matematika anglų k. chemija
6(1) istorija matematika anglų k. muzika rusų k.
7(2) kūno kult. rusų k. muzika
8(3) matematika
9(4) fizika
10(5) chemija
11(6) chemija

Pastaba: trečiadienį 7 pamoka – vokiečių k. 5-10 jaunimo klasių mokiniams


Mokymosi forma – grupinė.
Mokymosi būdas – neakivaizdinis.
Mokymosi pamaina – 2 vakarų.

 

ANTRADIENIS

Eil. Nr. Laikas I savaitė II savaitė III savaitė IV savaitė
1. 16.30 – 17.15 Biologija

(S. Muchaitė)

Fizika

Chemija

(E. Savickaitė)

Biologija

(S. Muchaitė)

Fizika

Chemija

(E. Savickaitė)

Biologija

(S. Muchaitė)

Fizika

Chemija

(E. Savickaitė)

Biologija

(S. Muchaitė)

Fizika

Chemija

(E. Savickaitė)

2. 17.25 – 18.05 Istorija

(D. Sabaliauskienė)

Geografija

Istorija

(D. Sabaliauskienė)

Geografija

Istorija

(D. Sabaliauskienė)

Geografija

Istorija

(D. Sabaliauskienė)

Geografija

3. 18.15 – 19.00 Lietuvių k.

(R. Bereišienė)

Lietuvių k.

(R. Bereišienė)

Lietuvių k.

(R. Bereišienė)

Lietuvių k.

(R. Bereišienė)

4. 19.30 –20.15 Lietuvių k.

(R. Bereišienė)

Lietuvių k.

(R. Bereišienė)

Lietuvių k.

(R. Bereišienė)

Lietuvių k.

(R. Bereišienė)

TREČIADIENIS

Eil.

Nr.

Laikas I savaitė II savaitė III savaitė IV savaitė
1. 16.30 –17.15 Anglų k.

(I. Zaikinienė)

Rusų k.

(T. Puzinova)

Vokiečių k.

(R. Bereišienė)

Anglų k.

(I. Zaikinienė)

Rusų k.

(T. Puzinova)

Vokiečių k.

(R. Bereišienė)

Anglų k.

(I. Zaikinienė)

Rusų k.

(T. Puzinova)

Vokiečių k.

(R. Bereišienė)

Anglų k.

(I. Zaikinienė)

Rusų k.

(T. Puzinova)

Vokiečių k.

(R. Bereišienė)

2. 17.25 –18.05 Matematika

(I. Gečienė)

Matematika

(I. Gečienė)

Matematika

(I. Gečienė)

Matematika

(I. Gečienė)

3. 18.15 –19.00 Matematika

(I. Gečienė)

Matematika

(I. Gečienė)

Matematika

(I. Gečienė)

Matematika

(I. Gečienė)

4. 19.30 –20.15 Verslas ir vadyba

(S. Čerškienė)

Dailė

(L. Marcinkevičiūtė)

Verslas ir vadyba

(S. Čerškienė)

Dailė

(L. Marcinkevičiūtė)

Verslas ir vadyba
(S. Čerškienė)Dailė(L. Marcinkevičiūtė)
Dorinis

(S. Žilinskaitė)

5. 20.20 –21.05 Informacinės technologijos

(A.  Martinkevičienė)

  Kūno k.

(A. Masys)

———————————————————————————–

Mokymosi forma – grupinė.
Mokymosi būdas – neakivaizdinis. 

ŠEŠTADIENIS (GRUODIS)

 Klasės III–IV

ŠEŠTADIENIS

Eil. Nr. Laikas Gruodžio 1 d. Gruodžio 8 d. Gruodžio 15d. Gruodžio 22 d.
1. 8.30 – 9.15 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Matematika
2. 9.25 – 10.10 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Matematika
3. 10.20 – 11.05 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Matematika
4. 11.35 – 12.20 Lietuvių k. Lietuvių k. Matematika Matematika
5. 12.30 – 13.15 Istorija/Geografija Istorija/Geografija Istorija/Geografija Biologija
6. 13.25 – 14.10 Istorija/Geografija Istorija/Geografija Istorija/Geografija Biologija
7. 14.20 – 15.05 Istorija/Geografija Istorija/Geografija Istorija/Geografija Biologija