Gintaro Petraškos mokinė Karina Ivanickytė suspindėjo konkurse „Mes – laisvės vaikai“

Kovo 11 d. Kauno Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje vyko tarptautinio vokalistų konkurso „Kaunas Talent 2018“ Lietuvos laureatų ir nominantų koncertas „Mes laisvės vaikai“. Jis skirtas Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti. Koncertą organizavo Kauno miesto savivaldybė ir Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmai. Tarp 16 geriausių atlikėjų pasirodė ir Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro muzikos mokytojo Gintaros Petraškos mokinė Karina Ivanickytė.
Solistė atliko Alvydo Lukoševičiaus kūrinį „Pavakarys“. Jai akomponavo Edvinas Januška (gitara) ir Dovydas Stanevičius (kachonu). Kariną Ivanickytę atpažinti jau galite iš televizijos ekranų. Stipraus ir unikalaus balso savininkė savo pasiekimais ne tik stebina savo mokytoją, bet ir visus aplinkinius. Neseniai išsipildė merginos svajonė dainuoti prieš labai didelę auditoriją – ji pasirodė Žalgirio arenoje, „Kaunas Talent 2018“ metu. Solistės pastangos atsipirko ir ji buvo apdovanota specialiuoju prizu bei buvo pakviesta pasirodyti jau minėtame koncerte.
Karina studijuoja atlikimo meno specialybę Vytauto Didžiojo universitete. Tačiau vien tik studijomis ji neapsiriboja, dainavimo įgūdžius tobulina ir Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro organizuojamoje Teatro ir muzikos akademijoje vokalo studijoje. Būtent joje kartu su akompaniatoriais Karina ir ruošiasi visiems konkursams.
Mokytojas Gintaras Petraška teigė, kad būti pakviestai į kovo 11 d. skirtą koncertą yra didžiulė garbė. Kadangi čia buvo pakviesti tik itin stiprūs atlikėjai. Jis džiaugiasi, kad jo mokinė tokią svarbią Lietuvai dieną galėjo džiuginti klausytojus savo neįprastais sugebėjimais. Solistė ir jos akompaniatoriai bei jų vadovas buvo įvertinti ir apdovanoti padėkomis.
Visiems atlikėjams ir jų pedagogui linkime pačios didžiausios sėkmės ir džiaugiamės, jog savo dalyvavimu bei laimėjimais jie garsina Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centrą.

Parašykite komentarą