Žemės dienos proga vykusiame renginyje „Mums rūpi Žemės likimas…“ apdovanoti ir KSJMC mokiniai

Kovo 20 d. buvo minima Pasaulinė Žemės diena. Ta proga Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla suorganizavo šventinį renginį „Mums rūpi Žemės likimas…“. Tado Ivanausko zoologijos muziejuje vykęs renginys skirtas Kauno miesto bendrojo ugdymo įstaigų 1-12 klasių mokiniams.
Renginio metu buvo apdovanoti 32 parodos-konkurso „Žemė – mano namai“ ir 7 fotonuotraukų konkurso „Mano eko idėja“ laureatai. Tarp nugalėtojų ir Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro (toliau – KSJMC) 9-10 klasių mokiniai – Bernadeta Valiulytė, Vilius Masaitis ir Simonas Krencius.

Akimirka iš renginio „Mums rūpi Žemės likimas…“
Konkurso tikslas buvo įtraukti moksleivius į aktyvią kūrybinę veiklą ir skatinti juos aplinkosaugos idėjas platinti visuomenėje. Mokiniai turėjo sukurti darbus, kurie turėjo atsispindėti Žemės išsaugojimo temą. Darbai buvo vertinami pagal šiuos kriterijus: meniškumas, originalumas, idėja ir estetiškumas.
Padedami keramikos mokytojos – Jovitos Jankienės ir floristikos mokytojo – Sauliaus Jono Martinaičio, mokiniai sukūrė vizualizaciją „Tarša 2050“, kuri rodo kaip atrodys mūsų ateities Žemė. Darbui buvo panaudotos keramikinės žuvelės, šiaudeliai, plastikinės šiukšlės. KSJMC mokiniai yra aktyvūs ir rodo didelį susidomėjimą keramika bei floristika. Tad gamindami vizualizaciją jie panaudojo keramikos ir floristikos gebėjimus bei savo geografines žinias.

Mokinių darbai
Iš viso konkurse dalyvavo apie 300 darbų. Džiaugiamės, kad KSJMC mokinių darbas tarp daugybės konkurentų liko pastebėtas. Laureatai buvo apdovanoti padėkos diplomais ir ekologiniais pieštukais, kuriuos pasodinus į žemę išauga skirtingi augalai. Šventinį renginį užbaigė pažintis-orientacinis žaidimas muziejaus erdvėse „Pažinkime Lietuvos gyvūnus“.

Parašykite komentarą